Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Merdoock

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Merdoock

  1. Merdoock opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Wymieniał ktoś pokrywę na taka jak w ogloszeniach?? Pomoglo to cos?
  2. @kubabkbaaa rozni sie czyms guma o numerach 8E0 611 743F bo w innym temacie o tym samym pisali o takim numerze
  3. A te waz co idzie do tej gumy normalnie sie sciaga?(tzn pociagnac go czy jakos inaczej go trzeba sciagac)
  4. A te waz co idzie do tej gumy normalnie sie sciaga?(tzn pociagnac go czy jakos inaczej go trzeba sciagac)
  5. Chlopaki ostatnio wymienialem pompe tandemowa. Po tej wymianie wydaje mi sie ze hamulce dziwnie chodza. Jak jade z gazem wcisnietym i zaczne hamowac to pedal dopiero jakby w polowie lapal, znow jak jade i puszczam gaz i samochod toczy sie na biegu to hamulce lapia od razu jak brzytwa. I druga sprawa po zgaszeniu silnika pedal robi sie co ktorys raz od razu twardy( zawsze bylo tak ze mozna nacisnac dwa czy trzy razy no i twardnial to normalne) a teraz od razu twardy jak kamien
  6. Chlopaki ostatnio wymienialem pompe tandemowa. Po tej wymianie wydaje mi sie ze hamulce dziwnie chodza. Jak jade z gazem wcisnietym i zaczne hamowac to pedal dopiero jakby w polowie lapal, znow jak jade i puszczam gaz i samochod toczy sie na biegu to hamulce lapia od razu jak brzytwa. I druga sprawa po zgaszeniu silnika pedal robi sie co ktorys raz od razu twardy( zawsze bylo tak ze mozna nacisnac dwa czy trzy razy no i twardnial to normalne) a teraz od razu twardy jak kamien
  7. Merdoock opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam taki problem z odpalaniem silnika, ze raz pali doslownie od strzala a czasem musi no tak dluzej pokrecic(2-3 sekundy) jakby zapowietrzony byl. Tylko to tak dzieje sie nie wiadomo przez co bo i na zimnym i na cieplym, raz jest tak ze ponad tydzien pali od strzala raz ze 10 razy w dzien odpalisz i za kazdym musi krecic, raz tak raz tak... Co to moze byc??
  8. Panowie jak wczesniej pisali olej w dolocie silbik AWX pewnie problem z odma. Moje pytanie zakladal ktos zamienniki pokrywy co pokazaly sie na allegro w cenie o polowe nizszej niz te z ASO? Lub czy ktos wymienial sama membrane?
  9. Merdoock opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Siemka, powie mi ktos jakie powinny miec wymiary(srednice grubosc scianki) te 4 przewody gumowe wychodzace od filtra paliwa?? Albo ich numery fabryczne
  10. 038 145 209Q bosch taka kupic plus uszczelka metalowa? A np LUK 038 145 209N tez jest juz chyba poprawiona? Do niej tez idzie metalowa uszczelka?
  11. Merdoock opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Czesc, chce wymienic vaccum, silnik awx, pompa wyciagnieta LUK numer 038 145 209A. Moje pytanie chce kupic nowa pompe ale musze Luka czy moge wymienic na Boscha?? Jak tak to na jaki numer zamienic?
  12. Chce wymienic vacum, silnik awx, pompa wyciagnieta pompa LUK numer 038 145 209A. Moje pytanie chce kupic nowa pompe ale musze Luka czy moge wymienic na Boscha?? Jak tak to na jaki numer zamienic
  13. Merdoock opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam taki problem ze gdy na klimatroniku ustawione jest 18 stopni elegancko wieje gdzie chce(nogi szyba twarz), przy ustawieniu temp ponizej 18 czyli LO slychac jak wentylator sie napedza natomiast nie zaleznie od tego gdzie ustawie nawiew nic nir wieje wszystko pozamykane, ustawie znow 18 wszystko dziala znow na LO i to samo nic.., dodam ze wszystko dzialalo wczesniej ok, a z rok temu wymienialem potencjometry w silniczkach
  14. Merdoock odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    Dzis sprawdzilem jedna tylna wiazke i przednia pasazera czy wszystkie kable sa w odpowiednim pinie w kostce no i czy nowe kable polaczone sa z odpowiednim starym wedlug starych kostek no i wyszlo ze wszystko jest dobrze
  15. Merdoock odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    A czy to ze na fisie nie pokazuje sie ze drzwi sa otwarte to wina mikrostyku w zamku?
  16. Merdoock odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    Aa czego by lewy tyl wogole nie dzialal?
  17. Merdoock opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czesc, mialem problem z drzwiami prawa steona bo na fisie nie pokazuje sie ze sa otwarte ale samochod normalnie sie zamykal/otwierał, zaczalem grzebac czyscic kostki itd nadal nic wiwc podpialem pod vcds wyskoczylo ze drzwi nie odryglowuja sie czy odbezpieczaja cos takiego a nadal sie zamykly i otwieraly. Widzialem ze moja wiazka nie jest w dobrym stanie(w harmonijce) wiec stweridzilem kupie zestawy naprawcze na wszytskie drzwi, elektryk mi wszystkie kable polavzyl itd jak trzeba. Po podlaczeniu wszystkiego w samochodzie wyszlo ze zamykaja sie/otwieraja aby tylne prawe drzwi(ale na fisie nadal nie pokazuje) a reszta zamkow nie chodzi wogole. Mozliwe to ze padl modul komfortu?? Na zdjeciu wyglada ze modul nie odpowiada
  18. Merdoock opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czesc, mialem problem z drzwiami prawa steona bo na fisie nie pokazuje sie ze sa otwarte ale samochod normalnie sie zamykal/otwierał, zaczalem grzebac czyscic kostki itd nadal nic wiwc podpialem pod vcds wyskoczylo ze drzwi nie odryglowuja sie czy odbezpieczaja cos takiego a nadal sie zamykly i otwieraly. Widzialem ze moja wiazka nie jest w dobrym stanie(w harmonijce) wiec stweridzilem kupie zestawy naprawcze na wszytskie drzwi, elektryk mi wszystkie kable polavzyl itd jak trzeba. Po podlaczeniu wszystkiego w samochodzie wyszlo ze zamykaja sie/otwieraja aby tylne prawe drzwi(ale na fisie nadal nie pokazuje) a reszta zamkow nie chodzi wogole. Mozliwe to ze padl modul komfortu?? Na zdjeciu wyglada ze modul nie odpowiada
  19. Merdoock opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siemka, mam problem w b6, cos zaczelo mi krasc prad, zauwazylem ze miga przycisk awaryjnych a na kompie nie pokazuje otwartych drzwi pasazera, podlaczylem vcds wyskoczyl problem z drzwiami pasazera, przejrzalem kable na zgieciu, kostke wyczyscilem popryskalem sprayem do stykow itp i bylo git na pol dnia... Podlaczylem dzis vcdsa i wyskoczylo cos takiego(zdj). Wyczyscilem tyl i przod i nic, teraz na fisie nie pokazuje otwartych drzwi z prawej strony(przod tyl). Dodam ze drzwi zamykaja sie i otwieraja z kluczyka normalnie... Dobierac sie do zamka??
  20. Chlopaki, tez chce jeszcze przed zima zmienic olej w skrzyni kod FEC, no i co wybrac jaka firme? Bo tak czytam i czytam jednym po oleju z aso sie nic nie poprawilo drugim po zamienniku tak. Nie mowie ze z aso nie chce bo jakbym zdobyl numer oleju jaki ma byc i znalazl w dobrej cenie to czemu nie, ale zamienniki tez moga byc
  21. Mam pytanie czy vcds-em da sie usunac(wylaczyc)dpf ze sterownika? Bo taty kolega usunal dpf'a nie wiem gdzie i teraz podobno ciagle bledy mu wywala i pyta czy da sie cos zrobic
  22. Merdoock odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    Plynu nie ubywa
  23. Merdoock odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
  24. Merdoock odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    Yy kurde ja nie mam zadnych rurek gumowych, pod serwem i tym palstikirm pod aku jest po jednym otworze
  25. Merdoock odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    Ten spust to guma nr 2 z taka wypustka jakby na wezyk?? Czy te zaslepki powinny tu byc a spust gdzie indziej jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.