Treść opublikowana przez Merdoock
-
Podsufitka
Mam pytanie czy podsufitka, slupki beda pasowaly z b7 avant do b6 avant(auto nie posiada szyberdachu)?
-
Predkosciomierz
Ale pewnie troche czasu sie schodzi z tym?? Bo po moim predkosciomierzu wniskuje ze tarcza byla wymieniona tylko na taka zwykla(od polaka do angola przez przeliczania) i dlatego mi oszukuje do 20 km/h
-
Predkosciomierz
Mam pytanie czy mozna jakos przeprogramowac czy co zrobic, predkosciomierz z anglika na normalny polski?
-
Rotory b8-b6
Mam pytanie, brat ma a4 b8 a w niej rotory 16" i pytanie moje jest takie czy beda one pasowaly do mojej a4 b6 czy potrzebne beda jakies modyfikacje?
-
Kontrolka swiec zarowych
Nie moge wstawic zalacznika to napisze: 1. P210300 Motor nastawczy przepustnicy A -wysoki sygnał passive/abiogenesis 2. P211100 System nastawnika przepustnicy - zablokowany(otwarty) active/static
-
Kontrolka swiec zarowych
Od pewnego czasu mam problem w swojej b8 2.0tdi, miga mi kontrolka od swiec zarowych(normalnie jak od kierunku) ale nie zawsze tak jest, tylko jak ma jakies widzimisie, samochod przyspiesza normalnie, swiece byly na wiosne wymieniane Wszystkie, wiec w czym lezy problem?
-
Ucho holownicze
Mam pytanie czy ucho holownicze z a4 b6 avant jest identyczne w sedanie?
-
Problem z radiem
-
Problem z radiem
Mam problem z radiem w swojej b6, kupujac miala oryginalne radio i nie chcialo lapac fal, aby czasami sie udalo ale to na postoju. Zmienilem radio na takie z usb zeby moc sluchac czegos. I zauwazylem ze jak samochod stoi to np rmf fm zlapie, jak odpale silnik to juz zaczyna troche trzeszczyc a jak czasem cos pod zapalniczke podrpne to juz calkowicie, w trakcir jazdy przeplata sie ciagle dziala juz nie dziala i tak.ciagle. i mojr pytanir co to moze byc, ten wzmacniacz antenowy co jest przy tylnej szybie?
-
Predkosciomierz oszukuje
Jedynie co zauwazylem ze jak przekrecam juz na zaplon to wskazowka nie podnosi sie na 0 tylko troche nad tak jakby na oko 2 km/h
-
Predkosciomierz oszukuje
Dzis dopiero pozamienialem kola, nic to nie dala nadal oszukuje...
-
Predkosciomierz oszukuje
Tata w swojej a4 ma 205/55 16' to jutro zaloze i zobacze czy to wina opon
-
Predkosciomierz oszukuje
Ja opon nie zmienialem, kupilem byl na 225/45 17' i na takich jezdze
-
Predkosciomierz oszukuje
Czesc, mam a4 1.9 AWX i kilka dni temu zorientowalem sie ze predkosciomierz zaniza wskazania nawet o 20km/h, gdzie tkwi problem co moze byc nie tak?
-
Obroty
U taty i u mnie sa skrzynie 5 biegowe
-
Obroty
Posiadam dwie a4 b6 1.9 w domu, jedna taty 101KM i moja 130KM, i jadac taty audi przy redukcji na 3 przy 40 km/h obroty oscyluja ok 1250-1400(nie pamietam dokladnie) a jak jade swoja i robie dokladnie to samo to u mnir obroty sa prawie 2000, i moje pytanie czym to moze byc spowodowane?
-
[B6 AWX] Odpalanie - problem
Wlasnie pokazywalo tylko czujnik temperatury cieczy chlodzacej chyba tak brzmial i nic innego
-
[B6 AWX] Odpalanie - problem
Jak w temacie mam lekki problem z odpalaniem swojej a4. Pacjent to 1.9 130KM AWX, otoz sa przypadki nie wiadomo od czego zaleza bo raz na zimnym raz na cieplym silniku(poprostu jak ma kaprys) trzeba dluzej krecic i dopiero zaskakuje silnik, czasem jest tak ze zgasze i za drugim razem odpali w sekunde, bo jak nic sie nie dzieje to naprawde pali bardzo ladnie. I moje pytanke co to moze byc?
-
Olej czy dwumasa?
Mam pytanie, mam a4 b6 1.9 130KM, gdy silnik jest zimny ciezko wchodzi dwojka czasem trojka(z dwojka naprawde trzeba sie silowac) gdy samochod zlapie temp nie musi byc 90 stopni to mija wszystko, przy redukcji jest najgorzej. Jeden mechanik powiedzial ze dwumasa, drugi natomiast mowi ze wystarczy olej wymienic w skrzyni, i moje pytanie ktory ma racje? Czy zaden?
-
Silniczki klap
Mam pytanie, ile by kosztowala tak pi razy drzwi wymiana wszystkich silniczkow od klap nawiewow w a4 b6?
-
Kontrolki ABS i kontroli trakcji
I on bedzie przyczyna tych swiecacych kontrolek?
-
Kontrolki ABS i kontroli trakcji
Podpialem pod komputer i wyskoczyl mi blad Prawy tylny czujnik predkosci i tyle jezeli chodzi o ABS. Mozliwe jest ze padl czujnik ten przy pedale?
-
Kontrolki ABS i kontroli trakcji
Ale jak bledy to nie swiecily by sie ciagle?
-
Kontrolki ABS i kontroli trakcji
Czesc, mam problem ze swoja b6 awx, wyskakuja mi kontrolki od abs-u i kontroli trakcji kiedy chca raz przy skrecaniu, czasem przy hamowaniu albo jak w jakis dolek wjade, po jakims czasie same gasna.. co moze byc nie tak?
-
Mokro
Witam, jestem nowy na forum. Wiem ze o.tym bylo juz troche ale.. Niedawno kupilem a4 b6 w sedanie i mam problem z tym ze mialem mokra podloge z przodu po obu stronach, okazalo sie ze 1. Nie bylo gornej obudowy filtra kabinowego przec co lalo sie do pasazera, 2. Szyba byla zle wklejona i lalo sie przez slupek do kierowcy. Szyba wklejona, obudowa kupiona samochod wysuszony i zauwazylem po paru fniach ze tak na srodku podlogi po stronie kierowcy jest mokro(taki kwadrat z 8x5cm moze) dookola sucho, deszcz nie padala z 4 dni auto w garazu a tu mokre i nie wiem co robic gdzie szukac??