Treść opublikowana przez Merdoock
-
Pokrywa zaworów 1.9
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
@kubabkbaaa rozni sie czyms guma o numerach 8E0 611 743F bo w innym temacie o tym samym pisali o takim numerze
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
A te waz co idzie do tej gumy normalnie sie sciaga?(tzn pociagnac go czy jakos inaczej go trzeba sciagac)
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
A te waz co idzie do tej gumy normalnie sie sciaga?(tzn pociagnac go czy jakos inaczej go trzeba sciagac)
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Chlopaki ostatnio wymienialem pompe tandemowa. Po tej wymianie wydaje mi sie ze hamulce dziwnie chodza. Jak jade z gazem wcisnietym i zaczne hamowac to pedal dopiero jakby w polowie lapal, znow jak jade i puszczam gaz i samochod toczy sie na biegu to hamulce lapia od razu jak brzytwa. I druga sprawa po zgaszeniu silnika pedal robi sie co ktorys raz od razu twardy( zawsze bylo tak ze mozna nacisnac dwa czy trzy razy no i twardnial to normalne) a teraz od razu twardy jak kamien
-
Pedał hamulca od razu twardy
Chlopaki ostatnio wymienialem pompe tandemowa. Po tej wymianie wydaje mi sie ze hamulce dziwnie chodza. Jak jade z gazem wcisnietym i zaczne hamowac to pedal dopiero jakby w polowie lapal, znow jak jade i puszczam gaz i samochod toczy sie na biegu to hamulce lapia od razu jak brzytwa. I druga sprawa po zgaszeniu silnika pedal robi sie co ktorys raz od razu twardy( zawsze bylo tak ze mozna nacisnac dwa czy trzy razy no i twardnial to normalne) a teraz od razu twardy jak kamien
-
Różnie pali
Mam taki problem z odpalaniem silnika, ze raz pali doslownie od strzala a czasem musi no tak dluzej pokrecic(2-3 sekundy) jakby zapowietrzony byl. Tylko to tak dzieje sie nie wiadomo przez co bo i na zimnym i na cieplym, raz jest tak ze ponad tydzien pali od strzala raz ze 10 razy w dzien odpalisz i za kazdym musi krecic, raz tak raz tak... Co to moze byc??
-
[TDI PD] Problem z pokrywą zaworów (odmą). Niedrożna odma i kopcenie.
Panowie jak wczesniej pisali olej w dolocie silbik AWX pewnie problem z odma. Moje pytanie zakladal ktos zamienniki pokrywy co pokazaly sie na allegro w cenie o polowe nizszej niz te z ASO? Lub czy ktos wymienial sama membrane?
-
Przewody paliwowe
Siemka, powie mi ktos jakie powinny miec wymiary(srednice grubosc scianki) te 4 przewody gumowe wychodzace od filtra paliwa?? Albo ich numery fabryczne
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
038 145 209Q bosch taka kupic plus uszczelka metalowa? A np LUK 038 145 209N tez jest juz chyba poprawiona? Do niej tez idzie metalowa uszczelka?
-
Pompa vaccum 038 145 209A
Czesc, chce wymienic vaccum, silnik awx, pompa wyciagnieta LUK numer 038 145 209A. Moje pytanie chce kupic nowa pompe ale musze Luka czy moge wymienic na Boscha?? Jak tak to na jaki numer zamienic?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Chce wymienic vacum, silnik awx, pompa wyciagnieta pompa LUK numer 038 145 209A. Moje pytanie chce kupic nowa pompe ale musze Luka czy moge wymienic na Boscha?? Jak tak to na jaki numer zamienic
-
LO nie wieje
Mam taki problem ze gdy na klimatroniku ustawione jest 18 stopni elegancko wieje gdzie chce(nogi szyba twarz), przy ustawieniu temp ponizej 18 czyli LO slychac jak wentylator sie napedza natomiast nie zaleznie od tego gdzie ustawie nawiew nic nir wieje wszystko pozamykane, ustawie znow 18 wszystko dziala znow na LO i to samo nic.., dodam ze wszystko dzialalo wczesniej ok, a z rok temu wymienialem potencjometry w silniczkach
-
Wiązka drzwi
Dzis sprawdzilem jedna tylna wiazke i przednia pasazera czy wszystkie kable sa w odpowiednim pinie w kostce no i czy nowe kable polaczone sa z odpowiednim starym wedlug starych kostek no i wyszlo ze wszystko jest dobrze
-
Wiązka drzwi
A czy to ze na fisie nie pokazuje sie ze drzwi sa otwarte to wina mikrostyku w zamku?
-
Wiązka drzwi
Aa czego by lewy tyl wogole nie dzialal?
-
Wiązka drzwi
Czesc, mialem problem z drzwiami prawa steona bo na fisie nie pokazuje sie ze sa otwarte ale samochod normalnie sie zamykal/otwierał, zaczalem grzebac czyscic kostki itd nadal nic wiwc podpialem pod vcds wyskoczylo ze drzwi nie odryglowuja sie czy odbezpieczaja cos takiego a nadal sie zamykly i otwieraly. Widzialem ze moja wiazka nie jest w dobrym stanie(w harmonijce) wiec stweridzilem kupie zestawy naprawcze na wszytskie drzwi, elektryk mi wszystkie kable polavzyl itd jak trzeba. Po podlaczeniu wszystkiego w samochodzie wyszlo ze zamykaja sie/otwieraja aby tylne prawe drzwi(ale na fisie nadal nie pokazuje) a reszta zamkow nie chodzi wogole. Mozliwe to ze padl modul komfortu?? Na zdjeciu wyglada ze modul nie odpowiada
-
Wiązka drzwi
Czesc, mialem problem z drzwiami prawa steona bo na fisie nie pokazuje sie ze sa otwarte ale samochod normalnie sie zamykal/otwierał, zaczalem grzebac czyscic kostki itd nadal nic wiwc podpialem pod vcds wyskoczylo ze drzwi nie odryglowuja sie czy odbezpieczaja cos takiego a nadal sie zamykly i otwieraly. Widzialem ze moja wiazka nie jest w dobrym stanie(w harmonijce) wiec stweridzilem kupie zestawy naprawcze na wszytskie drzwi, elektryk mi wszystkie kable polavzyl itd jak trzeba. Po podlaczeniu wszystkiego w samochodzie wyszlo ze zamykaja sie/otwieraja aby tylne prawe drzwi(ale na fisie nadal nie pokazuje) a reszta zamkow nie chodzi wogole. Mozliwe to ze padl modul komfortu?? Na zdjeciu wyglada ze modul nie odpowiada
-
Problem z drzwiani
Siemka, mam problem w b6, cos zaczelo mi krasc prad, zauwazylem ze miga przycisk awaryjnych a na kompie nie pokazuje otwartych drzwi pasazera, podlaczylem vcds wyskoczyl problem z drzwiami pasazera, przejrzalem kable na zgieciu, kostke wyczyscilem popryskalem sprayem do stykow itp i bylo git na pol dnia... Podlaczylem dzis vcdsa i wyskoczylo cos takiego(zdj). Wyczyscilem tyl i przod i nic, teraz na fisie nie pokazuje otwartych drzwi z prawej strony(przod tyl). Dodam ze drzwi zamykaja sie i otwieraja z kluczyka normalnie... Dobierac sie do zamka??
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Chlopaki, tez chce jeszcze przed zima zmienic olej w skrzyni kod FEC, no i co wybrac jaka firme? Bo tak czytam i czytam jednym po oleju z aso sie nic nie poprawilo drugim po zamienniku tak. Nie mowie ze z aso nie chce bo jakbym zdobyl numer oleju jaki ma byc i znalazl w dobrej cenie to czemu nie, ale zamienniki tez moga byc
-
Vcds i dpf
Mam pytanie czy vcds-em da sie usunac(wylaczyc)dpf ze sterownika? Bo taty kolega usunal dpf'a nie wiem gdzie i teraz podobno ciagle bledy mu wywala i pyta czy da sie cos zrobic
- Woda
- Woda