Jump to content
1 1
Merdoock

Woda

Recommended Posts

Posted (edited)

Wiem ze pelno o tym na forum, ale takiego przypadku jak u mnie nie moglem znalezc. Mam mokry dywanik, miejsce zaznaczone na zdjeciu, tylko jest to obszar koła o srednicy 5-7 cm, reszta do okola suchutka. Mial ktos taki przyladek?? Wszyscy pisza o otoworach w podszybiu lub uszczelce pod kompem ale wtedy by raczej  caly dywanik byl mokry...?

20190627_115335.jpg

Edited by Merdoock

Przypuszczam, że w tych miejscach masz najbardziej wygniecioną i przetartą od butów wykładzinę i dlatego tylko tam przemokło,  najlepiej sprawdź co jest pod wykładziną  i drożność spustu wody w podszybiu :hi:

Posted (edited)
1 godzinę temu, Góral65 napisał:

Przypuszczam, że w tych miejscach masz najbardziej wygniecioną i przetartą od butów wykładzinę i dlatego tylko tam przemokło,  najlepiej sprawdź co jest pod wykładziną  i drożność spustu wody w podszybiu 

Ten spust to guma nr 2 z taka wypustka jakby na wezyk?? Czy te zaslepki powinny tu byc a spust gdzie indziej jest?

20190627_124610.jpg

Edited by Merdoock

Nie to nie są spusty, jak dobrze pamiętam są dwa jeden pod aku a drugi pod serwem, można ręką namacać to taka rurka gumowa

52 minuty temu, Góral65 napisał:

Nie to nie są spusty, jak dobrze pamiętam są dwa jeden pod aku a drugi pod serwem, można ręką namacać to taka rurka gumowa

Yy kurde ja nie mam zadnych rurek gumowych, pod serwem i tym palstikirm pod aku jest po jednym otworze

20190627_160127.jpg

20190627_160121.jpg

Tu masz suchutko, to raczej nie jest przyczyną mokrego dywaniku, szukaj dalej a spust wody jest widoczny na 1 zdjęciu pod klemą

20190627_160127.jpg.026f6cba92867afcdc4824c55cf1aaf2.jpg

2 minuty temu, Góral65 napisał:

Tu masz suchutko, to raczej nie jest przyczyną mokrego dywaniku, szukaj dalej a spust wody jest widoczny na 1 zdjęciu pod klemą

Dolna obudowe kompa wymienialem w tamtym roku, niby uzywka ale uszczelka w dobrym stanie byla

A płynu chłodniczego Ci nie ubywa?

Ewentualnie sprawdziłbym na kanale czy w tym miejscu nie ma jakiejś niezaślepionej dziury w podłodze

24 minuty temu, piti82 napisał:

A płynu chłodniczego Ci nie ubywa?

Ewentualnie sprawdziłbym na kanale czy w tym miejscu nie ma jakiejś niezaślepionej dziury w podłodze

Plynu nie ubywa