Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 1.8t ajl 180km brak mocy :( Pomocy!!!


kamilop96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z moim audi 1.8t ajl, a mianowicie brak mocy. autko sprowadziłem z Niemiec osobiście od Niemca nie z komisu wszystko ładnie chodziło jedynie była guma na przegubie pęknięta ale od razu to zrobiłem. Ale po przejechaniu 3-4 tysięcy km spadła mu moc troszkę a teraz już nie ma całkiem mocy. Odwiedziłem trzech mechaników każdy ze przepływomierz do wymiany.... Silnik równiutko pracuje nie przerywa ani nie szarpie, zachowuje się tak jak by turbina nie pracowała. wkręca się jedynie do 5100 w trakcie jazdy na luzie około 6000. W trakcie jazdy przy zbliżaniu się do obrotów 5000-5100 coś brzęczy nie mam pojęcia co podejrzewam ze katalizator ale mechanik powiedział mi ze kat jest niby dobry. Wymieniłem już przepływomierz powietrza, zawór n75, regenerowałem turbo i nadal to samo. Może być to od zaworu dv? Na vagu pokazuje błąd ciśnienia w kolektorze dolotowym 00575. Co to możne być ma ktoś jakiś pomysł. Z góry dzięki. :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapominałem dodać nieraz coś mu odbije ale najczęściej jest to na trzecim biegu i zachowuje się jak by chodził normalnie ale to jest tylko chwilowe zmienię na czwarty bieg i już jest tak jak było predzej... :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...