Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie wzmacniacza + tylne głośniki


Errorowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam audi a4 b5 95r, którędy najlepiej poprowadzić kabel zasilający do wzmacniacza? Czy dało by też podpiąć tyle głośniki do wzmacniacza? Obecnie mam do niego podpiętą skrzynie basową tak jak na obrazku a chciałbym jeszcze tylne głośniki. Czy może lepiej kupić moduł do radia umożliwiający ich podpięcie ? :)

 

jvc-cs-pk202-car-audio-2-channel-amplifier-12-subwoofer-package-ks-ax202-cs-w120-e560f909a4c6645f3d1c63ee5cf08962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem b5 to plus ciągnąłem od akumulatora lewa stroną pod dolną listwą.  

Kable sygnałowe do wzmacniacza ciągnąłem prawą listwą progową.  

Ja miałem pod wzmacniacz podpięte tylne głośniki i suba.  

Tyle,  że wzmacniacz miałem 4kanałowy i wtedy dwa kanały na głośniki i dwa zmostkowane na suba.  Ten wzmacniacz na zdjęciu jest tylko dwukanałowy. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Jak miałem b5 to plus ciągnąłem od akumulatora lewa stroną pod dolną listwą.  

I gdzie się potem dalej przebić z tym kablem jak już dojde do kierowcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz w kabinie to schodzisz na dół dementuje listwy progowe i idziesz pod kanapę tylną dalej już przeciskasz się do bagażnika.  

 

A masę szukasz albo w bagażniku,  albo pod tylną kanapą.  

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go wepchnąć pod maską żeby sie pokazał w kabinie? Przepraszam ale jestem w tym zielony. Ma wyjść w tym miejscu co na zdj? https://zapodaj.net/127d5d16ab23b.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam będziesz musiał się przedziać. I dalej zdjąć plastiki na progu i ciągnąć pod tylną kanapę,  potem do bagażnika.  

Popatrz na ścianę grodziową i pod kierownicą gdzie masz gumowe zaślepki,  robisz dziurkę w tej zaślepce i tamtędy przedziewasz kabel spod maski do kabiny. Takich gum jest co najmniej kilka,  musisz dobrze się rozejrzeć.  

Spoko pytaj od tego jest forum a każdy z nas kiedyś był zielony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem zrobić według Twoich rad, ale nic nie wskórałem chyba udam się do profesjonalisty gdyż nie chcę niczego uszkodzić, dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak podjąć jeszcze jedną i ostatnią próbę tylko tym razem mógłbyś mi zaznaczyć na zdj w którym miejscu z tym kablem wejść?  Myślę ze może to ułatwi sprawę 

https://zapodaj.net/bb46bea4dbd73.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej masz kompa, zdejmij tą czarną pokrywę, wyjmij kompa i tam wszystkie kable wchodzą do auta, przetnij tą gumkę co idą kable z silnika do kompa i potem pod nim do środka auta:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...