Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kostka Stacyjki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem. Od pewnego czasu mam takki objaw po włączeniu zapłonu że żażą się kontrolki i pojawia się czerwony alert na fisie od hamulców. Dzieje sie to czasami. Obstawiam pierwsze objawy uszkodzonej kostki stacyjki. Czy da się tą kostkę odkręcić bez zdejmowania kierownicy? Bo jeżeli nie to mam problem natępny. Jedna ze śrub torx od mocowania poduszki jest całkowicie dookoła objechana i nie mam pomysłu jak ją odkręcić :( Auto z 2000 roku kierownica s line 3 ramienna . Pomocy !!!!

Opublikowano

Bez zdejmowania kiedy można wymienić kostkę stacyjki. Wystarczy tylko zdjąć dwupołuwkową obudowę kolumny i masz kostkę na wierzchu. 

Opublikowano
  • Autor

Ooo to by było super bo jak czytałem jakieś wątki na forum to wszędzie było że trzeba zdjąc kierownice .

 

A wgl jakis pomysl na odkręcenie tego torxa objechanego?

 

Edytowane przez mates08

Opublikowano

Nie wiem w jakim stopniu masz uszkodzoną tę śrubę, ale mi się ostatnio udało nabijając młotkiem w końcu odkręcić. Bawiłem się z tym prawie 2 godziny, ale się udało.

Górnej części obudowy nie da się odkręcić bez zdejmowania kierownicy, przynajmniej w przedlifcie tak jest.

Edytowane przez MikelA4

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, MikelA4 napisał:

Nie wiem w jakim stopniu masz uszkodzoną tę śrubę, ale mi się ostatnio udało nabijając młotkiem w końcu odkręcić. Bawiłem się z tym prawie 2 godziny, ale się udało.

Górnej części obudowy nie da się odkręcić bez zdejmowania kierownicy, przynajmniej w przedlifcie tak jest.

Mam objechane juz ząbki w łebku. A później gdzie dokupiłeś taką śrubę ? I z tego co pamiętam to one całkowicie nie wychodzą z kierownicy to czy da się je jakoś kombinerkami później wyjąc?

Co do tego mrugania kontrolek to mam identyczny problem jak na tym filmiku z a6. Obstawiam ze to właśnie kostka 

 

Edytowane przez mates08

Opublikowano
23 godziny temu, mates08 napisał:

Mam objechane juz ząbki w łebku. A później gdzie dokupiłeś taką śrubę ? I z tego co pamiętam to one całkowicie nie wychodzą z kierownicy to czy da się je jakoś kombinerkami później wyjąc?

Na razie nie dokupiłem, po prostu nie dokręcałem jej już tak mocno, żeby potem móc odkręcić.

U mnie w przedlifcie jak ściągnę poduszkę to nie ma problemu z wyjęciem tych śrub.

Może w polifcie faktycznie da się zdjąć górną i dolną osłonę kolumny bez ściągania kierownicy, musisz sprawdzić czy jest możliwość odkręcenia.

Edytowane przez MikelA4

Opublikowano
  • Autor

Patrzylem tez są śruby od osłon pod kierownicą. Aczkolwiek może da się je odkręcić. Jakims cienkim śrubokrętem. Pokombinuje :)

Opublikowano
  • Autor

Udało się po pewnych przeróbkach śruboketu odkręcić tą osłonę bez zdejmowania kierownicy. :D Dziś juz miałem taki objaw że nie mogłem odpalic wogóle auta. Kostka wymieniona. Auto wróciło do normalności . Dzięki za wszelkie wskazówki 

Opublikowano

Obyś nie miał nigdy konieczności ściągania całej kierownicy :decayed:

 

Opublikowano

W przedlifcie wymienia się bez problemu . Nie trzeba demontować kiery. 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, MikelA4 napisał:

Obyś nie miał nigdy konieczności ściągania całej kierownicy :decayed:

 

Oby nie :D Bo będzie wtedy męczarnia :D

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.