Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wirus dla A4 B7 1.9 TDI 115KM BKE - kilka pytań


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, 

Już od dłuższego czasu coraz mocniej zazdroszczę sporej części z Was, którzy podnosili moc w swoich A4, w związku z czym już jakiś czas chodzi za mną zrobienie małego wirusa do mojej laluni. Oczywiście w tajemnicy przed kobietą :P bo jak obawiam się, że po ostatnich inwestycjach  jak usłyszy coś o samochodzie to będę miał walizki za drzwiami. No ale mniejsza z tym. 

Mam do Was pytanie, jakie warunki muszą być spełnione dla zrobienia wirusa? 

Pytam ponieważ mam wyciek oleju z głowicy od strony kanałów spływowych. Osobiście mi to nie przeszkadza, wyciek nie jest jakiś duży, plam nie zostawiam bo ekran wszystko łapie :) ubytek oleju hmm no sadzę, że przez 10 tyś km dolewam około 1 może 1,5 litra.  No i zastanawiam się, czy to mojej lalki nie dyskwalifikuje. Jeżeli natomiast to w niczym nie przeszkadza, to czy się problem nie pogłębi. 

Poza tym zdarzało się już kilkukrotnie przeładowanie turba i tryb awaryjny - ogólnie zacząłem robić dużo dłuższe trasy i trochę mniej dziadkowo jeździć i problem znikł, kunie odżyły :) ale w związku z tym noszę się także przy okazji z zamiarem wycięcia komputerowego i zaślepienia EGR, wiem o plusach/minusach ale chyba wolę aby dłużej się grzał niż ma oddychać spalinami. 

Myślę o delikatnym wirusie do 130KM 
 

Proszę o rady, bardziej doświadczonych w tej kwestii kolegów :) 

Nie żeby ten wirus był mi jakoś do życia potrzebny ale po przesiadce ze 125 KM do 115KM czuję lekki niedosyt. 

 

Pozdrawiam,

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wirusowania ostatnio miałem BKE na strojeniu trochę nie domagała ale wyszło tak :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adrian998998 napisał:

Co do wirusowania ostatnio miałem BKE na strojeniu trochę nie domagała ale wyszło tak :) 

No wyszło ładnie :)

A czy opisane przeze mnie problemy nie wykluczają mojej laluni z wirusowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adrian998998 napisał:

Powiem Ci tak wpierw pozbyć się problemów i dopiero zająć się strojeniem. 

Dzięki za rzeczową odpowiedź. Zatem wirusowanie będzie musiało poczekać, zima idzie i póki co nie widzi mi się zrzucać głowicy :) Może na wiosnę no chyba, że audi samo wcześniej upomni się o remont - oby nie  :) 


Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2017 o 11:22, adrian998998 napisał:

Co do wirusowania ostatnio miałem BKE na strojeniu trochę nie domagała ale wyszło tak :) 

 

 

Cześć, przylacze sie do tematu.

Posiadam tez BKE tylko ze w b6 :)

Adrian, chcialbym sie zapytac jakie koszty takiego virusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...