Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wirus dla A4 B7 1.9 TDI 115KM BKE - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, 

Już od dłuższego czasu coraz mocniej zazdroszczę sporej części z Was, którzy podnosili moc w swoich A4, w związku z czym już jakiś czas chodzi za mną zrobienie małego wirusa do mojej laluni. Oczywiście w tajemnicy przed kobietą :P bo jak obawiam się, że po ostatnich inwestycjach  jak usłyszy coś o samochodzie to będę miał walizki za drzwiami. No ale mniejsza z tym. 

Mam do Was pytanie, jakie warunki muszą być spełnione dla zrobienia wirusa? 

Pytam ponieważ mam wyciek oleju z głowicy od strony kanałów spływowych. Osobiście mi to nie przeszkadza, wyciek nie jest jakiś duży, plam nie zostawiam bo ekran wszystko łapie :) ubytek oleju hmm no sadzę, że przez 10 tyś km dolewam około 1 może 1,5 litra.  No i zastanawiam się, czy to mojej lalki nie dyskwalifikuje. Jeżeli natomiast to w niczym nie przeszkadza, to czy się problem nie pogłębi. 

Poza tym zdarzało się już kilkukrotnie przeładowanie turba i tryb awaryjny - ogólnie zacząłem robić dużo dłuższe trasy i trochę mniej dziadkowo jeździć i problem znikł, kunie odżyły :) ale w związku z tym noszę się także przy okazji z zamiarem wycięcia komputerowego i zaślepienia EGR, wiem o plusach/minusach ale chyba wolę aby dłużej się grzał niż ma oddychać spalinami. 

Myślę o delikatnym wirusie do 130KM 
 

Proszę o rady, bardziej doświadczonych w tej kwestii kolegów :) 

Nie żeby ten wirus był mi jakoś do życia potrzebny ale po przesiadce ze 125 KM do 115KM czuję lekki niedosyt. 

 

Pozdrawiam,

Darek 

Opublikowano

Co do wirusowania ostatnio miałem BKE na strojeniu trochę nie domagała ale wyszło tak :) 

 

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, adrian998998 napisał:

Co do wirusowania ostatnio miałem BKE na strojeniu trochę nie domagała ale wyszło tak :) 

No wyszło ładnie :)

A czy opisane przeze mnie problemy nie wykluczają mojej laluni z wirusowania? 

Opublikowano

Powiem Ci tak wpierw pozbyć się problemów i dopiero zająć się strojeniem. 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, adrian998998 napisał:

Powiem Ci tak wpierw pozbyć się problemów i dopiero zająć się strojeniem. 

Dzięki za rzeczową odpowiedź. Zatem wirusowanie będzie musiało poczekać, zima idzie i póki co nie widzi mi się zrzucać głowicy :) Może na wiosnę no chyba, że audi samo wcześniej upomni się o remont - oby nie  :) 


Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

Opublikowano
W dniu 21.09.2017 o 11:22, adrian998998 napisał:

Co do wirusowania ostatnio miałem BKE na strojeniu trochę nie domagała ale wyszło tak :) 

 

 

Cześć, przylacze sie do tematu.

Posiadam tez BKE tylko ze w b6 :)

Adrian, chcialbym sie zapytac jakie koszty takiego virusa?

Opublikowano

Zapraszam na PW 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.