Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Woda we wnękach


kielbu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie mam pytanie, czy woda może dostawać się do auta od spodu, zauważyłem podczas ściagania boczków w bagażniku, że wnęku na samym dole są wilgotne, zresztą wnęki te na samym dole ( te pod subem z lewej i symetrycznie po prawej ) pokryte są taką mazią w odcieniu kości słoniowej. Jasne jest że było tam bite, ale chciałbym dowiedzieć się czy jest jakaś możliwość żeby woda dostawała się od spodu samochou w tamtych miejscach. Pojade dzisiaj na myjke ręczna i dokładnie spryskam tylna szybę oraz boczną tylną i światła w celu zlokalizowania przecieku, jednak ciągle zastanawia mnie spód auta. Nigdzie indziej nie mam wody, kolo zapasowe suche. Problem wyszedł od mocno zaparowanych tylnich szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może koło lampy masz nieszczelność jest tam taka gumowa uszczelka i może tamtędy się przedostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda dostaje się tam z za karoseri,psikalem na lampe tyla jak i na szyby tylne boczne ale wody nie bylo widac, po czym umylem cale auto i wtedy pojawila się woda w tych wnekach, tzn tylko delikatnie z lewej strony. Jednak dalej nie wiem skąd ona leci, macalem karoserie pod szybami tylnymi ale jest tam sucho wiec chyba pozostaje tylko lampa a dokldnie jej uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...