Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nokia E71 czy Communicator E90


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra.

Potrzebuję telefon biznesowy.

Podstawa to maile i w miarę pełnowymiarowa klawiatura.

W grę wchodzą właściwie TYLKO dwa wymienione w temacie.

- Communicator - za***isty, tylko ... duży, ciężki, nieporęczny (obecnie używam)

- E71 - o połowę tańszy od Communicatora, bardziej lanserski, parametry praktycznie takie same (no, poza wielkością klawiszy i wyświetlacza) lżejszy, właściwie nawet bardziej mi się podoba.

I teraz pytanie: dlaczego nie E71? :mysli:

Uwaga!

Pomyślcie zanim odpowiecie:

- nie chodzi o to które Wam się podobają

- nie chodzi o to abyście podali mi milion innych, alternatywnych propozycji

- nie chodzi o to abyście chwalili/ganili mój wybór

Postarajcie skupić sie na meritum problemu.

Z góry dzięks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje sie flota telefonów u siebie w korporacji.

E90 nie mamy z paru powodow - sadze ze najwazniejszymi sa gabaryty i czas czowania na baterii

Co do E71 (ktory jest u nas jak jeden z 2 modeli tel) - telefon fajny - lanserski jak napisales- bardzo dobrze wykonczony. Atutami sa napewno wielkosc (w porownaniu do E90 jak i swojego poprzednika E61), obudowa wykonana ze stali co czyni telefon prawie pancernym - troche wzrasta ciezar ale cos za cos (kolor szary jest boski (tylko takie zamawiamy)), czas pracy na baterii dluzszy (E90 ma 2 wyswietlacze i to troche go tlumaczy)

Najwieksza wada jak dla mnie w E71 - i co przewazylo ze wziolem inny model tel) jest jego klawiatura. Niby pelna niby fajna ale diabelnie malutka. Jak masz grube palce to bedziesz klnal tylko :) Kobiety z dlugimi paznokciami tez na bank sobie nie poradza. Jedyne co broni ta klawiature to to ze jest wypukla na tyle ze da sie wyczuc ktory klawisz jest ktory :)

Osobiscie przymierzalem sie do E90 - mialem jego poprzednika - i generalnie nie jest duzo wiekszy ani grubszy od 9300. Tez preferuje telefony z qwerty. jakos sie tak potoczylo ze kupilem co innego :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzita.

Zwięźle i na temat.

Wielkie dzięki - o o chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat obecnie używam sirocco ale trochę jest już zniszczony :angry: więc postanowiłem zmienić telefon

i zaproponowali mi E71, na zdjęciach nie wygląda przekonywójąco ale dzisiaj widziałem go na żywo u jednego z klientów i

zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam E71, miałem E61 i byłem w nim zakochany, mam też czołg HTC Advantage i to najlepszy telefono komputer. Co do E71 to musiałem się przyzwyczaić do lekko zmienionego menu względem E61 ale już jest ok i nie żałuję tej zamiany. Można sobie pościagać tematy żeby "upiększyć", Symbian tej generacji jest stabilny i nie sprawia problemów. Klawiatura trochę mała ale daje radę :)

Gorąco polecam E71 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...