Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Skórzana kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopaki prosba o rade planuje wymiane kiery na multi ale przed montarzem mam zamiar obic ja nowa skorka,teraz wyglada tak

a8d2cdce7761b419.jpg

planuje boki odic taka sama skora a tam gdzie jest slisko mysle nad alkantara.

Co myslicie o tym?

Opublikowano

skora + alcantara jest :good: jak tapicerka auta tez jest taka. a po za tym na kierze szybko sie znaszczy (moim zdaniem). alcantara wyslizga sie od rak i nie bedzie wygladac to za ciekawie. ja sprobowal bym z perforowana. do tego mieszek (jak masz manual) tez perforowany i bedzie :good:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie ze tapicerka to skora i material niestety nie alkantara :confused4:

Opublikowano

dobry pomysł , ja bym jednak boki zrobił w alkantarze bo skóra jest śliska , mi to czasami przeszkadza

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko nie bedzie sie wycierac?Powiem szczerze ze mylalem nad tym zeby polaczyc alkantare z perforowana skora no i oczywiscie czerwona biala nicia to szyc

Opublikowano

Planuję również obszyć moje kółko skóra, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś konkretnego tapicera. Byłbym wdzięczny za linki...thanx

Opublikowano

Planuję również obszyć moje kółko skóra, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś konkretnego tapicera. Byłbym wdzięczny za linki...thanx

Już masz skórę? czy masz plastik i chcesz obszyć skórą??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:05_________________________________________________Chodzi o to czy chcesz wymienić skórę na nową czy zmienić plasticzek na skórę?

Opublikowano

Planuję również obszyć moje kółko skóra, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś konkretnego tapicera. Byłbym wdzięczny za linki...thanx

Już masz skórę? czy masz plastik i chcesz obszyć skórą??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:05_________________________________________________Chodzi o to czy chcesz wymienić skórę na nową czy zmienić plasticzek na skórę?

maru podeśij tu link do tego gościa od kier ze skawy, :wink4:

BTW nie wiem czy jest sens obszywać,a alkantra , będzie ładnie wyglądać na poczatku uzytkowania. Teraz w dobrej cenie kupisz gotową.

Opublikowano

Planuję również obszyć moje kółko skóra, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś konkretnego tapicera. Byłbym wdzięczny za linki...thanx

Już masz skórę? czy masz plastik i chcesz obszyć skórą??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:05_________________________________________________Chodzi o to czy chcesz wymienić skórę na nową czy zmienić plasticzek na skórę?

maru podeśij tu link do tego gościa od kier ze skawy, :wink4:

BTW nie wiem czy jest sens obszywać,a alkantra , będzie ładnie wyglądać na poczatku uzytkowania. Teraz w dobrej cenie kupisz gotową.

Tu jest link, koleś się nie rozpisuje na allegro, ale ma bardzo dużo sprzętu do :audi: wszystko się załatwia na telefon, trochę trudno się dodzwonić bo często jest w Niemczech (w chwili obecnej chyba też), ale warto sam kupiłem kierownicę obszytą skórą, jest jak nówka, bez multi koszt 220 zł

http://moto.allegro.pl/item535570432_audi_a3_a4_a5_a6_a8_q7_kierownice.html

Opublikowano
  • Autor

perforowana skora jest ok

tak ale cala kierka tak obita mi osobiscie sie nie podoba :no:

zrobie tak jak myslalem.

dzieki za podpowiedzi!

Opublikowano

Planuję również obszyć moje kółko skóra, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś konkretnego tapicera. Byłbym wdzięczny za linki...thanx

Już masz skórę? czy masz plastik i chcesz obszyć skórą??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:05_________________________________________________Chodzi o to czy chcesz wymienić skórę na nową czy zmienić plasticzek na skórę?

Nie, nie mam skóry, mam plastik. Chciałbym ją obszyć.....

Opublikowano

Nie, nie mam skóry, mam plastik. Chciałbym ją obszyć.....

No to ja zamiast obszywania swojej kupiłem od tego gościa co podałem namiar, cena 220 była do b7, ile obszycie nie wiem

Opublikowano

Nie, nie mam skóry, mam plastik. Chciałbym ją obszyć.....

No to ja zamiast obszywania swojej kupiłem od tego gościa co podałem namiar, cena 220 była do b7, ile obszycie nie wiem

Warto się z tym PANEM kontaktować...Polecasz ????

Opublikowano

Warto się z tym PANEM kontaktować...Polecasz ????

Polecam polecam, tylko ja do niego jeżdżę osobiście (bo mam 3 km) nie wiem jak to jest z wysyłką. Ja z kiery jestem zadowolony, innych nie widziałem ale twierdził, że ma ich "od groma". Zawsze można się z nim pewnie dogadać na jakieś zdjęcia.

Utrzymuję z nim kontakt bo sprzętu ma dużo takiego jaki ja chcę (zderzak s-line przód, fele, xenon). Twierdzi, że dużo rzeczy ma nowych.

Opublikowano

Warto się z tym PANEM kontaktować...Polecasz ????

Polecam polecam, tylko ja do niego jeżdżę osobiście (bo mam 3 km) nie wiem jak to jest z wysyłką. Ja z kiery jestem zadowolony, innych nie widziałem ale twierdził, że ma ich "od groma". Zawsze można się z nim pewnie dogadać na jakieś zdjęcia.

Utrzymuję z nim kontakt bo sprzętu ma dużo takiego jaki ja chcę (zderzak s-line przód, fele, xenon). Twierdzi, że dużo rzeczy ma nowych.

Czyli Pan nie handluje jedynie kółkami, mozna go pytać o inne, różne gadżety....poszukuję kilku.... :mysli:

Opublikowano

Czyli Pan nie handluje jedynie kółkami, mozna go pytać o inne, różne gadżety....poszukuję kilku.... :mysli:

Tak, tak, jak byłem u niego to mówił, że ma "wszystko" :cool1:

W domu ma też warsztat i chyba zajmuje się montażem jakby ktoś chciał, ale to kwestia dogadania.

Teraz jest chyba za granicą, ale mówił, żeby dzwonić w sobotę wieczorem i ja właśnie czekam na sobotę :evil:

Opublikowano

Czyli Pan nie handluje jedynie kółkami, mozna go pytać o inne, różne gadżety....poszukuję kilku.... :mysli:

Tak, tak, jak byłem u niego to mówił, że ma "wszystko" :cool1:

W domu ma też warsztat i chyba zajmuje się montażem jakby ktoś chciał, ale to kwestia dogadania.

Teraz jest chyba za granicą, ale mówił, żeby dzwonić w sobotę wieczorem i ja właśnie czekam na sobotę :evil:

spoko...drydnę sobie do niego....ja raczej pewnie przez wysyłkę bym się bawił.... Mam kawałek do skawiny :) dzięki..pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Alcantara na kierownicę? :no:

No chyba, że to auto pokazowe.

Na upartego można tak jak Momo zrobić, gdzie miejsca częstego kontaktu są ze skóry.

75f56e8b7a1a7dd2d88faa39b534877b500x500.jpg

Jednak pamiętajcie, że takie kierownice zwykle trzyma się w rękawiczkach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.