Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po regeneracji vp44

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam problem polega na tym że,, J399 brak komunikacji z pompa 2 komunikat taki sam " jak sie szczytuje bledy pojawiaja sie te bledy tylko dwa wiecej nic. Po drugie pompa brzeczy gdy jest podpiety aku nawet gdy kluczyk jest wyjety z stacyjki. Trzecia bieda to nie mozna zakodowac immo co jest ? Jakies pomysly ? Ake 180km

Edytowane przez bistrack1234

Opublikowano

Sterownik nowy czy rzeźbiony? Jeżeli było robione jak Bozia przykazała to powinieneś to zareklamować.

Opublikowano
  • Autor

Pompa w raz z sterownikiem nowa a bylo podpinane jak Bozia przykazala. Dzis bede wiedzial wieczorem co za bieda mam nadzieje 

Opublikowano

Moja po regeneracji też opierała się z przyjęciem pinu ale za którymś razem przyjęła i gania już 4 miesiąc. 

Opublikowano
  • Autor

A jak to zrobiles czy majster ?

Opublikowano
  • Autor

Ja dalem do elektro mechanika bo na wczesniejszych dwoch pompach chodzila do konca ale na jednej z nich nie szlo ustawic kata wtrysku 

Opublikowano
  • Autor

Najgorsza jest ta elekteonika a tak to wszystko pieknie ladnie 

Opublikowano

NO u mnie zatarł się słynny tłoczek i ciągle wywalało błąd esp. Oddałem pompę do regeneracji, wymienili wszystko na nowe. Pin pisałem zwykłym vag-comem 311.1 i niebieskim kabelkiem viakena za 30zł. Może pin masz zły albo wcale nowej elektroniki nie dostałeś, a gdzieś czytałem że do tej pompy nie wpiszesz kolejnego pinu,jeżeli stary nie zostanie wykasowany z pompy.

Edytowane przez GOLI

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, majkel_majki napisał:

Sterownik nowy czy rzeźbiony? Jeżeli było robione jak Bozia przykazała to powinieneś to zareklamować.

No ale nudzi mnie ile mozna to ja mysle ze jest blad ze wzgledu na immo czemu tego nie wywala jak regeneruja czy jak sie kupuje nowa ja mysle jedne immo starczy a nie wszedzie na okolo powpychane

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, GOLI napisał:

NO u mnie zatarł się słynny tłoczek i ciągle wywalało błąd esp. Oddałem pompę do regeneracji, wymienili wszystko na nowe. Pin pisałem zwykłym vag-comem 311.1 i niebieskim kabelkiem viakena za 30zł. Może pn masz zły albo wcale nowej elektroniki nie dostałeś nowej, a gdzieś czytałem że do tej pompy nie wpiszesz kolejnego pinu,jeżeli stary nie zostanie wykasowany z pompy.

Pszyjacielu wszystko jest mozliwe. Anajbardziej boli to ze tyle kasy pompujesz w to i nie dziala tak jestem zadowolony praca silnika i osiagami niektórzy nazekaja na ake ale starczy pilnowac wszystkiego i bedzie smigac. Czekam jutro elekto mechanik ma dac znac czy to wina mojej audi z elektronika czy poprostu wina sterownika. Mnie martwi tylko to ze jest brak komunikacjinz sterownikiem pompy wtryskowej j399 ehh 

Opublikowano

Niestety problemem u ciebie może być właśnie brak komunikacji, bo u mnie tego nie było. Wywalało brak kodu w pompie (czy jakoś tak,nie pamiętam już) ale łączność była. Poczekajmy na elektronika. A gdzie robiłes,i za ile jeśli można wiedzieć?

Edytowane przez GOLI

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, GOLI napisał:

Niestety problemem u ciebie może być właśnie brak komunikacji, bo u mnie tego nie było. Wywalało brak kodu w pompie (czy jakoś tak,nie pamiętam już) ale łączność była. Poczekajmy na elektronika. A gdzie robiłes,i za ile jeśli można wiedzieć?

Pszyjacielu koszt ponad 2 tys  

Opublikowano
  • Autor

No bo umnie padla cala pompa nie nadawala soe do regeneracji

Opublikowano

No moja wyszła 2200, ale nie wiem co z mojej się nadawało bo dostałem inną. No i podobno moja pompa była regenerowana w czechach w bosch-u i faktycznie z wierzchu miała wszystko nowe,elektronikę też,więc u mnie kodowanie poszło

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, GOLI napisał:

No moja wyszła 2200, ale nie wiem co z mojej się nadawało bo dostałem inną. No i podobno moja pompa była regenerowana w czechach w bosch-u i faktycznie z wierzchu miała wszystko nowe,elektronikę też,więc u mnie kodowanie poszło

No widzisz ciesze sie ni ja niestety nie mam takiego szczescia z moja audi ehh 

Opublikowano
  • Autor

Jak bede wiedzial co sie stalo to opisze to konkretniej dla wiedzy innych moze aie pszyda mam nadzieje 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wszytko jasne komp padniety byl teraz kwestia zgrania sie. 

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze tak malo ludzi pisze i sie nie udzielaja tylko zerkna i tyle.

Opublikowano

Sterownik w pompie czy główny komputer?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Glowny komp bodajrze juz 3tydz stoi i h mnie strzela bo dalej nic nie wiadomo szok 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.