Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po regeneracji vp44

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście, nie podlega dyskusji, że im lepszy sprzęt tym pewniejszy efekt. Ja piszę,że mi się udało ale wybór sposobu należy do autora wątku

Opublikowano

Autor chyba już się poddał :kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.12.2017 o 23:35, majkel_majki napisał:

Autor chyba już się poddał :kox:

ię nieb

W dniu 4.12.2017 o 23:35, majkel_majki napisał:

Autor chyba już się poddał :kox:

Kolego nie podałem się mam nowość mechanik elektro mechanik twierdzi ze naprawił kompa bo byłem w poniedziałek dziś zadzwoniłem mówi ze z kompa naprawił i wywalił pin czy coś takiego i dalej nie dał rady odpalic twierdzi ze wina leży w pompie wtryskowej w sterowniku jest to możliwe i ile mu zapłacić za nie naprawione auto i co myśleć  ? Czy to jest przypadkiem nie naciąganie na koszta za nic nie zrobienie ? Proszę o pomoc tam twier

Opublikowano
  • Autor

A w serwisie bosh nie ma problemu zaraz sprawdza jak wyślę pompę na sprawdzenie czy to naprawde wina pompy wtryskowej 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, bistrack1234 napisał:

A w serwisie bosh nie ma problemu zaraz sprawdza jak wyślę pompę na sprawdzenie czy to naprawde wina pompy wtryskowej 

Czyli wina sterownika 

Opublikowano
  • Autor

Koledzy proszę o fachową pomoc bo nie wiem co robić pompa nowa komputer niby naprawiony i jak coś jak sprawdzic jeśli faktycznie coś było robione w tym kompie sterowniku 

Edytowane przez bistrack1234

Opublikowano
  • Autor

I jeśli się okaże że tego sterownika nie zrobił a twierdził że zrobił co z tym fantem zrobić. ? Wiem że nowy komp taki sam nawet z wpisaniem pinu mojego lub z zostawieniem  orginalnego pinu starego auta od kturego bym kupil kosztuje 500pln

Opublikowano
  • Autor

Koledzy proszę o szybką pomoc do piątku 

Opublikowano

Moim zdaniem zabrać jak najszybciej auto od tego partacza, zrobić u kogoś kto się zna i wystawić mu fakturę, sposób w jaki zabrano się do Twojego auta jest poniżej wszelkiej krytyki.

Opublikowano
  • Autor

Tak ze tak samochód nie naprawiony a majster skasował 400płn za nic nie zrobienie panowie jakie pomysły twierdzi ze komputer jest wporzadku a dalej jej nie odpalił i twierdzi ze dalej jest ten sam błąd komunikacji wyślę pompę na sprawdzenie a co robić z komputerem jaki pomysl kupować zestaw startowy czy tylko kupić kompa i wpisać pin ?

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, majkel_majki napisał:

Moim zdaniem zabrać jak najszybciej auto od tego partacza, zrobić u kogoś kto się zna i wystawić mu fakturę, sposób w jaki zabrano się do Twojego auta jest poniżej wszelkiej krytyki.

Dzięki kolego tak i zrobie

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, bistrack1234 napisał:

Tak ze tak samochód nie naprawiony a majster skasował 400płn za nic nie zrobienie panowie jakie pomysły twierdzi ze komputer jest wporzadku a dalej jej nie odpalił i twierdzi ze dalej jest ten sam błąd komunikacji wyślę pompę na sprawdzenie a co robić z komputerem jaki pomysl kupować zestaw startowy czy tylko kupić kompa i wpisać pin ?

Koledzy jak myślicie co robić juz poświęcenia nawet tysiąca ale żeby to odpalic wkacu 

Opublikowano

Pisałem Ci już. Usuń programowo immo  z tego j**anego sterownika i odpalaj furmankę. Jak mają Ci ją skasować to nawet immo nie pomoże.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, slawinio napisał:

Pisałem Ci już. Usuń programowo immo  z tego j**anego sterownika i odpalaj furmankę. Jak mają Ci ją skasować to nawet immo nie pomoże.

Ale jak jest immo nawet w pompie wtryskowej a sterownik jest czysty to co wtedy sproboje w pon to zrobić i dam znać a jak nie to jakie pomysły jeszcze kupować zestaw startowy czy wysyłać kompa starego na wgranie do nowego moich parametrów czyli pinu ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ? 

Opublikowano

W sterowniku usuwasz lub wyłączasz immo programowo i nie trzeba nic adaptować. Jak komp sprawny to musi działać. Nic więcej.

u mnie magik wyłączył je programowo w sterowniku . Dla kogoś kto w temacie - bułka z masłem.

Nic nie kupuj żadnego zestawu startowego.

jaki masz numer sterownika?

Jak znajdę to Ci wyślę bo mam jakieś sterowniki to może coś z moim podzialasz bo i tak mi leżą w domu. 

Edytowane przez slawinio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.