Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z kluczykami otwieranie zamykanie z pilota poradę


Wasyl622

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z zamykaniem otwieranieniem auta. Aby.zamknąc auto trzeba kilka krotnie wcisnąć przycisk zamykanie lub otwieranie auta zadziała raz za pierwszym a raz za 10 razem wymiana bateri nie pomaga w drugim pilocie dzieje sie tak samo. Piloty dałem do sprawdzenia są dobre. Wczesniej było wszystko ok dzialaly za każdym przycisnienciem. Kostka stacyjki nowa kable w drzwiach wszystkie dobre. Czy jest jakis odbiornik lub antena odpowiedziala za to. Audibw sedanie. Proszę pomóżcie bo już mam dość tego nikt nie potrafi mi pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł był rozbierany. Ani zimnych lotów wtyczki również ok kable suche. Gdzie jest odbiornik od tego jakaś antenta. Znalazłem na forum podobny przypadek ale w audi a6 c6 koleś pisal o.wymianie stacyjki że odbiornik jest w supku c podłączony do stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie on jest w audi a4 w szybie tylnej.rozbieralem rownieze wzmacniacz antenowy odpiołem dwa kable idące do niego ale auto dalej się zamykało i otwierał za którymś razem wiec to nie.to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 za fabryczny alarm i  sterowanie zamkiem odpowiada  MK . Jest on pod nogami kierowcy ( pod wykładziną )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest również.orginalny alarm to co w takim wypadku zrobić kupić.drugi o takim.samym.oznaczeniu jak pisałem.rozbierałem go. Nie widać gołym okiem nic wilgoci również nie bylo problem mam już od.roku ale coraz bardziej sie nasila teraz aby otworzyć auto lub zamykać wciskam 10 razy a czasem nastepnego dnia zaskoczy za 2 kodowałem na vag widzi pilot i gdy wciskam przycisk to go widać widzi ale nie otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...