Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Notlauf ciągłe odłączenie turbo przed 4tys obrotów + logi


felldn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Koledzy, miewałem już wcześniej natlaufy ok 2/3 do roku. Nie przejmowałem się zbytnio. Jednak zaczęły pojawiać się częściej i teraz od 2 dni zauważyłem że turbo odłącza mi po ok 3600 obrotów za każdym razem. Nie mam dużych ubytków oleju w zasadzie to na 10tys km ok 300ml, przebieg ok 300tys. W przewodzie od intercoolera jest olej - nie potrafie określić czy ta ilość to dużo.

Proszę o analizę logów i pomoc zanim oddam auto do mechanika, bo może dla kogoś analiza tych logów już teraz mi coś podpowie czy raczej wymiana turbo czy można próbować z czyszczeniem w takim przypadku.

ps... może nie ten dział ale szybkie pytanko i szybka odpowiedź. Czy jeżeli okaże się że turbo do wymiany, to jak włoże z AWX(wiem o złączce) to bedzię sie ta turbina normalnie zachowywać bez żadnych zmian w sofcie? czy odrazu jak wloze turbo od AWX to musze robić "chiptuning" zeby ją wystroić i bez tego same turbo od awx nie pojedzie?

 

Grupa 11 - dynamiczny: http://vaglog.com/log-011_PjR1q.html

 

Z góry dziękuje za pomoc

 

Edytowane przez felldn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba sprawdzić gruszkę n75 i płynność działania geometrii, gdy włożysz turbo awx będzie turbo dziura, możesz ja zniwelować lekko regulując sztangę a najlepiej podlać paliwkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...