Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W poszukiwaniu zamiennika.


Łukasz Bez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podczas wymiany oleju w skrzyni AG4 01M, znalazłem usterkę z którą nie mogę sobie poradzić. Plastikowy korek/zaślepka sprężyny (nr części 119940-11) uległ uszkodzeniu i nie trzyma zaworu B2 na swojej pozycji. Szukam tej części i niestety znalazłem ją tylko tu:

http://www.ebay.com/itm/VW-AG4-095-096-01M-097-01N-098-01P-Shift-Cup-Kit-fits-119940K-/322530942131?hash=item4b18579cb3:g:vB4AAOSw2gxYnQbg&vxp=mtr , czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy istnieje szansa na znalezienie takiej części/zamiennika na naszym rynku?

Zastanawiam się czy opłaca mi się ściągać taki detal z USA, czy lepiej szukać całej skrzyni/sterownika u nas żeby wykręcić sobie ten element i mieć ew inne części zamienne. (Chociaż nie wiem czy źle szukam, ale nie udało mi się znaleźć takiej skrzyni ew. sterownika).

Z góry dzięki za pomoc.

DSC_0129.JPG

kr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup uszkodzoną skrzynię. 33dolce + wysyłka  + zmarnowany czas to na pewno więcej niż skrzynia uszkodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kompletny sterownik hydrauliczny to samej tej części nikt nie sprzeda, bo w całości szybciej taki sterownik sprzeda aniżeli zdekompletowany.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, ostatecznie udało mi  się kupić uszkodzony automat za 200 PLN. Przełożyłem brakujący element i wyczyscilem cały sterownik. Skrzynia działa płynnie, za 20 tyś. Kolejna zmiana oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...