Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silne drgania wewnątrz przy prędkości 100-120km/h i pukanie przy zatrzymywaniu i ruszaniu


electonix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Podczas jazdy odczuwalne są drgania wewnątrz auta szczególnie nasilone przy prędkości 100-120km/h wtedy tak trzęsie że napisy na nawigacji zamocowanej na szybie są nieczytelne. Drgania zanikają przy wyższych prędkościach i wyższych obrotach. Mechanik wykrył luzy na półosi- przebub wewn. Wymieniona została kompletna półoś lewa na nową - bez zmian. Opony wyważone, felgi proste. Ponadto podczas hamowania przy niższych prędkościach szczególnie podczas zatrzymywania i ruszania z miejsca słychać takie jedno, dwa, czasami trzy pojedyncze pukanie właśnie w lewym przodzie, ten sam dźwięk występuje również podczas manewrowania na parkingach przy skręcaniu kołami podczas jazdy wprost i do tyłu. Czy ktoś miał podobną usterkę i ją zdiagnozował? U mechanika zostawiłem już 750zł który miał usunąć konkretnie tą usterkę, za wymianę półosi na nową wziął 750zł,  stara zdemontowana półoś faktycznie miała duże luzy bo dostałem ją do wglądu po demontażu ale opisane przeze mnie usterki jak były tak są w dalszym ciągu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...