Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 tdi 170km brak mocy , ciagnie na wysokich obrotach


andrzejerw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam od paru dni a4 b7 2.0 125kw  tj 170km import prywatny.

Silnik brd

Auto jedzie jak by nie miało "dołu" tj od 1800 do 2700 obrotów w ogóle nie jedzie powyżej czuć załączenie turbiny i wciśniecie w fotel. Przy wciesnieciu gazu do oporu na 2-3 biegu przy 1800-1900 obrotow obrotomierz leci w gore jak bym ruszal z 3 przy obrotach okolo 3tysiecy jest moc dopiero.

Pytam czy tak ma być ?

Szukałem czytałem i jest "głupi' nawet na stronie z opiniami autocentrum pierwszy komentarz jest ze auto zaczynało jechać od 3tys i to jest normalne....(komentarz jest wyświetlany jako pierwszy) no nie wiem czy to normalne bo zwykła 2.0 140 ciągnie od dolu.

Dlatego chciałbym się dowiedzieć od osób na forum które maja taki silnik jak moj czy to jest normalne czy nie 

Edytowane przez andrzejerw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podłącz pod kompa zloguj i sprawdź co w trawie piszczy. Mi teraz ciężko powiedzieć bo już słabo pamiętam jak jechał na ori 170km... ale wiem że też średnio zadowolony byłem... teraz po chipie śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma błędów. Trzeba by było logi zrobić.Ale czytałem dużo opinii i niektóre są takie że powinien jechać od 1800 a inni mówią że im ciągnął od góry.

Ja nie wymagam dużo tylko że teraz jeżdżę a4 b6 1.9 130 i on od dołu bierze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja ma problem z późnym wstawaniem turbiny, jednym wstaje przy 1800 a innym przy 2400, zrób logi tak jak wyżej wspomniał Brdm i może tam coś zobaczymy.

Tu masz podobny temat 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...