Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotel nie grzeje, gdzie naprawię


duzy616

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie w Szczecinie naprawie podgrzewanie fotelu kierowcy, a dokładnie nie grzeje tylko siedzisko, oparcie grzeje. Błędów brak. Mam fotele sportowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przepaloną matę siedziska. Albo wymiana maty albo naprawa . Pod warunkiem że znajdziesz miejsce przepalenia. ( nie zawsze jest to takie proste.) Jak by nie patrzeć tapicerkę fotela trzeba zdejmować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacek70 napisał:

Masz przepaloną matę siedziska. Albo wymiana maty albo naprawa . Pod warunkiem że znajdziesz miejsce przepalenia. ( nie zawsze jest to takie proste.) Jak by nie patrzeć tapicerkę fotela trzeba zdejmować. 

Właśnie najbardziej boję się zdejmować tapicerkę. Druga sprawa znalazłem tylko jedną matę na allegro i cena zaporowa.

http://allegro.pl/maty-grzewcze-do-audi-a4-a5-b8-i6989092058.html

bo na moje oko taka do foteli sportowych nie podejdzie

http://allegro.pl/mata-grzewcza-fotela-a4-b8-a5-8k0963557m-8k0963555-i6707116695.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Twoja mata jest jeszcze do uratowania . Najważniejsze to dostać się do niej . Gdybym ja ją miał na wierzchu to niema bata bym naprawił.  Najgorsze to wyciągnięcie jej , a jeszcze gorsze poukładane wszystkiego do kupy.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jacek70 napisał:

Może Twoja mata jest jeszcze do uratowania . Najważniejsze to dostać się do niej . Gdybym ja ją miał na wierzchu to niema bata bym naprawił.  Najgorsze to wyciągnięcie jej , a jeszcze gorsze poukładane wszystkiego do kupy.☺

Dlatego szukam Kogoś kto się tego podejmie. Nie uśmiecha mi się wydać 250 zl. w ciemno za maty używane.  Jak moją może da radę naprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...