Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nie chodzi sztanga


kolec

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam problem moja niunia słabo się zbiera do 2000 tys a puzniej już ok choć rewelacji niema za uważyłem że sztanga się nie rusza próbowałem ręką ją poruszyć ale nie drgnęła mam zamiar ją odkręcić i sztangę rozruszać ale wolał bym to oddać komuś kto się na tym zna jak byście mieli namiary na kogoś w okolicach Miedzyrzecza woj. Lubuskie. to bardzo bym był wdzięczny. Zgóry wszyskim za pomoc dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Z ma taka charakterystyke ze budzi sie od 2000 rpm ...

ale zrob logi , sprawa sie rozjasni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety logów niemam gdzie zrobić, ale czytałem na forum i z tego co się orientuję toto ta sztanga powinna chodzić a nie chodzi i wnioskuje z tego że przesto autko jest słabsze ,jak kupiłem niunie to nie miałem problemów ze zbieraniem do 2000tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sztanga by byla zapieczona to nie mialo by to wplywu na moc w skali do 2000

sprubuj sobie pomoc jakimis kabinerkami..wtedy okaze sie ze jest oki :tongue4:

A jesli chodzi o prawdopodobny problem z moca w Twoim aucie to jedynie pomiar diagnostyczny moze cos wiecej powiedziec :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliście racje dopiero jak wyciągnęłem filter powietrza to poruszyłem sztangę , miesąc temu wymieniali mi uszczelkę na pompie wtryskowej byłem unich że auto niechce mi iść za pedałem gazu , wzięli go na warszta i zwiększyli mi dawkę paliwa .serwis niby dobry Boscha ogólnie to tak jak piszecie trzeba wszystko posprawdzać na kompie kąty wtrysków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Międzyrzeczanina :)

Jest taki dobry mechanior w Międzyrzeczu, który o Audi wie chyba wszystko. Miałem kiedyś problem z wodą na podłodze i kilku majstrów szukało którędy się dostaje i nic, a Marcin znalazł. Chłopak ma wiedzę i doświadczenie. W razie problemów pisz na maila [email protected] prześlę Ci nr jego komórki.

Pozdrawiam

Romek & OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...