Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to moze cos od Tomnika? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
No to moze cos od Tomnika? [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odezwę się do niego [emoji6] dzięki za podpowiedz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

:a4fan:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

.

Opublikowano

A jakie soczewki wkładał? Wyjmij soczewkę i zobacz czy nie jest taka sama od środka. 

Opublikowano
  • Autor

Od środka jest w porządku i tez dziś sprawdziłem jak swieci i tez jest ok, wiec chyba wszystko ok. Rozmawialiśmy o soczewkach z b8 po lifcie i takie tez miał zakładać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To jak od środka nie wypalone to najważniejsze, choć moje z B8 takie nie są :)

Opublikowano

Znajome blachy :) do zobaczenia na drodze ;)

Opublikowano
  • Autor

Po zmianie soczewek stwierdzam, ze teraz w nocy można jeździć :thumbup: (sorki za jakość, coś mi ręka drgnęła :P) 

ceda7403f9fa74060ce86d3b2226f098.jpg
2af89f32875de2a561b61ff3643bd3da.jpg
dodatkowo postojówki od tomnika założone i do bixow pasuja barwą idealnie [emoji16]
3417b1af50322987512d024935f24f11.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krzysiekze3

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety pogoda i późne powroty z pracy nie pozwoliły na zrobienie fajnych zdjęć po polerce i nawoskowaniu.

Ale co nieco po pierwszym myciu udało się cyknąć, telefonem :/ ;) 

Sporo rys zostało usuniętych, a na wiosnę wizyta u lakiernika na kilka poprawek blacharskich plus planowany pakiet S-line jak wszystko pójdzie zgodnie z planem :D

 

  OgkJ0iI.jpge9aDJyf.jpggFOnb6x.jpgO4Sksw3.jpg33iRmDE.jpgibdm50B.jpg

Opublikowano

muszę przyznać, że kolor robi wrażenie : )

Opublikowano
  • Autor

I już pierwszy element pod pakiet s-line dotarł [emoji16] Ori listwy drzwiowe. Sporo myślałem nad zamiennikami ale wiem ze mogłoby mnie to wkurzać i oto wpadły ori [emoji2]
a6246467bb3c4ef03202d9db09ba4200.jpg

A w drugiej paczce ostatni element do kompletu, uchwyt na kubek [emoji6] dzięki Daro84.pl
b223dcf86b3e77ab46156c670a85326a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
48 minut temu, krzysiekze3 napisał:


A w drugiej paczce ostatni element do kompletu, uchwyt na kubek emoji6.png dzięki Daro84.pl
b223dcf86b3e77ab46156c670a85326a.jpg

:hi:Jak coś to mam jeszcze jeden:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeden mi styknie [emoji16] może jakbyś miał przycisk Esp ale z płaskim bokiem w fajnej kasie to bym wziął. Mój niestety jest pod komplet z wizytownikiem i tak trochę mnie w oczy razi [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

mam z anglika, ale jak coś to będę o Tobie pamiętał

Opublikowano
  • Autor

I teraz mi pasuje :thumbup:

b88cbde384631656b8f7b92d3798b633.jpg

Coś trzeba będzie myśleć o tym radiu [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krzysiekze3

Opublikowano

Jak chcesz zmienić radio to pomyśl o BNS-ie 5.0. Wygląda prawie jak RNS-E. Nie jest drogie, czyta MP3 i gra bardzo dobrze. Bynajmniej ja mam takie odczucie po przesiadce z concerta 2. No i fajnie się prezntuje w aucie gdy jest ciemno.:naughty:

Ładny avancik :thumbup1:. Zazdroszczę koloru. Powodzenia w modach i bezawaryjności. 

Edytowane przez Damjan

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, Damjan napisał:

Jak chcesz zmienić radio to pomyśl o BNS-ie 5.0. Wygląda prawie jak RNS-E. Nie jest drogie, czyta MP3 i gra bardzo dobrze. Bynajmniej ja mam takie odczucie po przesiadce z concerta 2. No i fajnie się prezntuje w aucie gdy jest ciemno.:naughty:

Ładny avancik :thumbup1:. Zazdroszczę koloru. Powodzenia w modach i bezawaryjności. 

Coś będę musiał pomyśleć bo kaseciak średnio mi pasuje :D dobrze, że przynajmniej zmieniarka jest w schowku to jakąś płytke można wrzucić. W przyszłości myślę nad androidem ale wcześniej to kto wie czy nie zrobię tak jak Ty.

Teraz plany są aby na wiosnę wrzucić kompletny S-line na zewnątrz.  Dzięki za miłe słowa ! :) 

Opublikowano

Powiem Ci, że na chwilę obecną to radio mi wystarcza i Tobie też polecam. Nie wydasz aż tak dużo a resztę "piniondza"  przeznaczysz na s-line. Bo bardzo dobry plan wybrałeś sobie na wiosnę:thumbup1:. Ten z typu "must have". Fakt, że trochę kosztowny ale auto bardzo zmienia po nim wygląd. 

Edytowane przez Damjan

Opublikowano
  • Autor

Zima jest idealnym czasem na skompletowanie wszystkiego [emoji6] lotka już zamówiona i po świętach u mnie zawita, trafiła się w kolor wiec może sama polerka wystarczy i nie trzeba będzie lakierować [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.