Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gardom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gardom

  1. Ja zawsze się boje o te plastiki. Może powinienem żonę poprosić - kobiety z natury są bardziej delikatne
  2. myślisz, że w kwocie 700 zł się zmieścisz ?
  3. Jak Ci idzie pokonywanie progów ? Delikatnie je pokonujesz czy za bardzo się nie przejmujesz ?
  4. muszę przyznać, że kolor robi wrażenie : )
  5. Jak wygląda u Ciebie pokonywanie progów ? Musisz bardzo uważać ?
  6. Jak się sprawuje automacik ?
  7. gardom odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    hodujecie może krewetki ?
  8. Szacunek za wytrwałość i konsekwencje : )
  9. muszę przyznać, że bardzo ładnie brzmi Twoje autko : )
  10. Czy łatwo jest połamać części podczas wyciągania ? czy bardzo trzeba uważać ?
  11. Czy łatwo jest połamać części podczas naprawy ?
  12. Zacieki z wody na rolecie potraktować zwykłym plakiem ?
  13. Czy podczas wymiany wszystko części pozostały całe ?
  14. Jakie mieliście odczucia w działania wspomagania po wymianie płynu ?
  15. może pomoże wymontowanie i ponowne podłączenie czujnika poziomowania reflektorów ?
  16. Jak długu zajęła Wam cała wymiana ?
  17. W moim przypadku wystarczyło ostrożne i delikatne podejście, a żadna spinka nie uległa uszkodzeniu. Można sobie pomóc np. śrubokrętem w podważaniu
  18. Czy jest duża szansa na połamanie wyjmowanych części ? czy wszystko sprawnie idzie ?
  19. Czy warto brać te tanie preparaty z allegro ?
  20. łatwo da się wyjąć te plastiki ? czy łatwo je połamać ?
  21. Widzę, że niektórzy przechodzą z szerokich opon letnich na dość standardowe zimowe. Czy w przypadku takiej zmiany czujecie znaczną różnicę odnośnie wspomagania układu kierowniczego ?
  22. siema Ja zawsze jestem za wizytą u kilku gazowników, żeby się rozeznać w temacie, popytać co proponują, a przede wszystkich zorientować się jaką cenę proponują i ewentualnie negocjować.
  23. Moim zdaniem tradycyjny 5W40 się sprawdza. Ja leję Motul X-Cess 5W40 i jestem zadowolony Pozdro
  24. gardom odpowiedział(a) na gardom temat w 2.0TDI
    Przepraszam, już chyba jest po polsku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.