Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpie przy przyspieszaniu od okolo 3tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wczoraj zaistniala taka sytuacja ze szarpie silnikiem przy przyspieszaniu, dodam ze mam a4 b6 1.8t bfb i jestem ciekaw co to moze powodowac... zapraszam do dyskusji.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano
W dniu 29.10.2017 o 09:36, czort1994 napisał:

 

Witam wczoraj zaistniala taka sytuacja ze szarpie silnikiem przy przyspieszaniu, dodam ze mam a4 b6 1.8t bfb i jestem ciekaw co to moze powodowac... zapraszam do dyskusji.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Objawy na gazie i na benzynie? Należałoby zacząć od logów zarówno na pb jak i lpg. Nikt tu wróżką nie jest. Poczytaj o co chodzi z tymi logami i jak, a nie najlepiej założyć temat i czekać na gotowe.

 

Opublikowano
  • Autor
 
Autko lata tylko na Pb.. wlasnie sie orientuje o co z tym chodzi.. a temat zalozylem poniewaz spodziewalem sie ze ktos juz cos takiego mial I moze doradzic ;) wiec easyy :)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przyczyn może być dużo więc pierwsze co to diagnostyka. Trochę w złym dziale napisałeś i pasowałoby przenieść temat :) 

Opublikowano
  • Autor
Przyczyn może być dużo więc pierwsze co to diagnostyka. Trochę w złym dziale napisałeś i pasowałoby przenieść temat [emoji4] 
Mordo jestem tu nowy powoli sie ucze :) dzisiaj jade podpiac audi pod kompa i troche pogrzebiemy co tam moze jej byc.. moze to byc glupia cewka czy swiece... kto wie :) loga tez sprobuje ogarnac ;)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Mordo jestem tu nowy powoli sie ucze [emoji4] dzisiaj jade podpiac audi pod kompa i troche pogrzebiemy co tam moze jej byc.. moze to byc glupia cewka czy swiece... kto wie [emoji4] loga tez sprobuje ogarnac [emoji6]

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Cewka padla :) podlaczylem z kumplem do kompa i wyszlo przebicie na cewce nr 4 .. zalozylem od brata bo rozwniez ma b6 w 1.8t I faktycznie problem zniknal :)


Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.