Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony zimowe Do A4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany :D A4 B5 1.8T Ajl 180 km Quattro  rozmyślam :co: nad Oponami na Zimę 205/55/16 oczywiście  Na oku mam kilka Opcji które z nich polecacie wszystkie z nich są w podobnej cenie więc to nie gra roli Chodzi raczej o bezpieczeństwo mała córeczka te sprawy ;) . I teraz dylemat które będą najlepsze mieszkam w górach (Karkonosze) sporo jeżdżę i przydało by się coś na wiejskie nieodśnieżone drogi jak i na ekspresówki i autostrady .

Indeksy indeksami lecz zależy mi na opinii kogoś kto może jeździł na tych oponach oczywiście mowa o nowych Gumach ;) . :

- Dębica FRIGO HP2 205/55R16 91H  [C]   B

- Hankook Winter i*cept RS2 W452 205/55R16 91T  [E] B

- Barum Polaris 3 205/55R16 91T [F] [C] 

- Bridgestone Blizzak LM-32 205/55R16 91H [G] [E]

- Dunlop Sp Winter Sport 3D 205/55R16 91T [E] [E] 

- Hankook Winter i*cept Evo2 W320 205/55R16 91 H  [E] [C]

Co mi doradzicie ??  :dontknow:

Edytowane przez Gość

Opublikowano

Ja mam Hankook Winter i*cept Evo2 W320  i jestem z nich bardzo zadowolony. Jeździłem zimą po Świeradowie wszędzie i dopiero szlaban na drodze na Stóg Izerski mnie zatrzymał:grin:

Opublikowano

Jeżdżę już drugi sezon na Dębicy Frigo. Nie mogę o nich nic złego powiedzieć, poza tym, że są strasznie głośne i chyba z tego powodu nie kupiłbym ich po raz drugi.

Opublikowano

jeżdżę busem 4x4 droga swieradow szklarska 200 konnym sprinterem zima to sama przyjemność :D

Opublikowano

Dorzuć do listy Nokian WRD4.Mam i jestem zadowolony.Fajna guma,cicha(69 db) w deszczu elegancko(przyczepność A).A tak z pozostałych,co podałeś,to Barum raczej nie,a Debica to jest nowy model.Nie do końca sprawdzony.W śniegu,to każda zimówka sobie poradzi:).Najważniejsze potem,jak jest w innych warunkach.Błoto,ubite śliskie drogi czy deszcz.

Opublikowano

nie wezmę Nokian ów czytałem w postach wyżej o nich ale nie mój budżet... z pustego nie naleje

Opublikowano

Jesli nie nokian to uderz w Hankook Winter RS2. Dobra opona ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja ze swojej strony mogę polecić opony Kleber (cenowo nie wiele droższe od Dębicy). Mam takie, tylko że letnie i żałuję, że nie wybrałem ich też na zimę.

Opublikowano

hankooki evo2 jak i rs 2 są 130 zł droższe na komplecie jak Dębica hp2 i teraz mam Rebus bo dużo osób poleca Dębica jak i hankooki 

Opublikowano
hankooki evo2 jak i rs 2 są 130 zł droższe na komplecie jak Dębica hp2 i teraz mam Rebus bo dużo osób poleca Dębica jak i hankooki 


No to juz Twoja decyzja ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.