Jump to content
IGNORED

[B6 AVF] Metaliczny dźwięk z dolotu powietrza. Pomocy


Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem że po ściągnięciu rury z puszki powietrza słychać dziwny niepokojący metaliczny dźwięk. U was tez taki dźwięk występuje? Moze to normalny objaw a ja niepotrzebnie sie niepokoje. Prosze o pomoc doświadczonych forumowiczów.

 

Edited by marcin3060
Posted

Dźwięk jak by z wirnika turbiny który ociera o korpus. Tylko czy to możliwe...

Posted

własnie od jakiegos czasu zmagam sie z problemem szurania z turbiny podczas przyspieszania i schodzenia z obrotów. Auto ma moc, nie dymi, nie bierze oleju.  Na wirniku od strony zimnej nie wyczuwam luzów wiekszych ponad norme.  Robiłem logi i wszystko ok, wiele osób i mechaników twierdziło ze ten typ tak ma i skoro z autem nic sie nie dzieje to jezdzic i zapomniec. Ostatnio odkryłem ten dzwiek z tej rury i mnie to bardzo zaniepokoiło.

Posted

Odkręć waż od turbo. Przytrzymaj wirnik palcem i odpal silnik, zobaczysz czy jak wirnik stoi czy jest cisza. Jeżeli nie to moim zdaniem turbo do wymiany ewentualnie regeneracji.

 

 

Posted

dzieki za podpowiedz, jutro sprawdze tak jak radzisz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...