Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie - lusterka + aut. zwolnienienie ręcznego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zauważyłem, że w A4 poliftach ręczny automatycznie się zwalnia po zapięciu pasów, czy da się taką funkcję włączyć w przedlifcie? 

Dodatkowo czy jest możliwość aby lusterka po wbiciu wstecznego (skrzynia manualna) ustawiły się na dół - takie ułatwienie przy parkowaniu (mieszkam w UK i parkuje samochód na ulicy gdzie są krawężniki) 

Posiadam auto bez nawi z radiem concert oraz bez automatycznie składanych lusterek (nie wiem czy to ma znaczenie)

Opublikowano

da się kolego i jedno i drugie z tym że lusterko bez pamięci fotela nie zawsze będzie wracało do swoich prawidłowych ustawień i ja robię to poprzez przełączenie lusterek w pozycję neutralną. poszukaj na stronie jest na ten temat wiele opisów poprzez  kolegów z forum

Opublikowano

automatyczne zwalnianie ręcznego po zapięciu pasów to standard, można dodatkowo właczyć zwalnianie ręcznego bez konieczności zapinania pasów :) 

Opublikowano
  • Autor

Podasz kodowanie? :wink:

Dodam, że mam przedlifta a u mnie po zapięciu pasöw ręczny się nie odblokowuje sam..

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzeje...

@krystek590 mógłbyś podać kodowanie do tego by ręczny puszczał nawet przy nie zapiętych pasach ?

Opublikowano
56 minut temu, KoJ@K napisał:

Odgrzeje...

@krystek590 mógłbyś podać kodowanie do tego by ręczny puszczał nawet przy nie zapiętych pasach ?

z tego co pamiętam musisz włączyć opcje, żeby samochód miał informację, że pasy są zapięte pomimo, że ich nie zapniesz. Jest gdzieś w kodowaniu opcja odnośnie klamry pasów :) 

Opublikowano
W dniu 11.09.2018 o 12:26, krystek590 napisał:

z tego co pamiętam musisz włączyć opcje, żeby samochód miał informację, że pasy są zapięte pomimo, że ich nie zapniesz. Jest gdzieś w kodowaniu opcja odnośnie klamry pasów :) 

Witam. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie znajdę taką opcję? Byłoby to bardzo przydatne. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zwolnienie hamulca postojowego bez stawiania stopy na hamulcu
[53 - Hamulec postojowy] [Dostęp bezpieczeństwa - 16] (Podaj kod przedstawiony przez program)
[Adaptacja - 10] -> Kanał 4 Ustaw na 0
____________________________________________________________________________________________________
Zwolnienie hamulca postojowego bez zapinania pasów bezpieczeństwa
[53 - Hamulec postojowy] [Dostęp bezpieczeństwa - 16] (Podaj kod przedstawiony przez program)
[Adaptacja - 10] -> Kanał 7 Ustaw na 0

 

Oczywiście musisz dysponować VCDS-em

Co do obniżania lusterka przy wstecznym to mój polift pomimo braku siedzeń z pamięcią przyjął kodowanie i działa ale nie we wsztstkich tak będzie 

Edytowane przez Gość

Opublikowano

Dzięki kolego, spróbuje sobie z tym ręcznym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.