Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze podpowiedzcie co zrobic. Problem z bakiem z obrotami.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc 

Mam problem z audi ? 

1. Nagle zaczely mi skakac obroty przy tym strasznie wzroslo mi spalanie prawie o 100 %. Nastepny problem to strasznie wsysa mi bak odkrecilem korek wlewu I zaczelo ciagnac bardzo powietrze basami ustaje. Sprawdzalem zawor odpowietrzajacy I czasami cos tam cyka ale w tedy kiedy ssa nie. 

Bylem na kompie u znajomego I wyskakuja nastepujace bledy :

- Sonda Lamda czujnika B1 S1 usterka w obwodzie P0130

- Czujnik predkosci pojazdu nieprawidlowa informacja P0501

- Dostosowanie skladu Mieszabki. 

Prosze doradzcie co robic. 

Posiadam Audi A4 B5 1,8 z 96roku. 

Opublikowano

Sprawdź na kompie czy sonda działa, nie działająca sonda nie ustali Ci mieszanki i będzie Ci dużo więcej palił.

Czujnik odpowietrzania zbiornika paliwa pewnie będzie do wymiany, jak zasysya powietrze to nie działa dobrze. Przy odkręcaniu baku nie powinieneś nic słyszeć.

Opublikowano
  • Autor

Czesc 

Dzis wymienilem zawor odpowietrzajacy I w sumie cyka jak stary ale faktycznie jest z bakiem sprawa zalatwiona nic nie syczy I nie zasysa go. Wyczyscilem przepustnice byla mega brudna I oleju w niej pelno ale zrobilem po wymianie nim 50km na wstawianiu I przyspiesza lepiej I obroty odpukac narazie nie faluja zobaczy sie jak ze spalabiem bedzie. 

Opublikowano

Sprawdzałeś na komputerze czy sonda działa?

Opublikowano
  • Autor

Nie dopiero jutro bede mial mozliwosc. Sonda gdzie sie znajduje? W wydechu jest. Os dziwnego moze go przetarlem bo obnizylem sporo auto I myske ze katalizator dostal szczala I pytabie czy sonda jest przed czy za jak przed to w tedy nie powinno miec to wplywu. 

Opublikowano

jest zaraz za kolektorem wydechowym, jak wyciągniesz puszkę od filtra powietrza to masz ją na wprost ;)

 

 

EDIT. Dostosowanie składu mieszanki to błąd u ciebie 561? wartość dodatnia? 

 

Ja walczę z tym błędem od 2 lat i dalej nie wiem co jest grane, błąd po skasowaniu gaśnie na 50km i wraca jak bumerang.

Czytałem że zrobiłeś adaptacje i czyściłeś przepustnicę, a nie ciągnie ci lewego powietrza gdzieś?

Edytowane przez tomeks94

Opublikowano
  • Autor
jest zaraz za kolektorem wydechowym, jak wyciągniesz puszkę od filtra powietrza to masz ją na wprost [emoji6]
 
 
EDIT. Dostosowanie składu mieszanki to błąd u ciebie 561? wartość dodatnia? 
 
Ja walczę z tym błędem od 2 lat i dalej nie wiem co jest grane, błąd po skasowaniu gaśnie na 50km i wraca jak bumerang.
Czytałem że zrobiłeś adaptacje i czyściłeś przepustnicę, a nie ciągnie ci lewego powietrza gdzieś?
Co masz na mysli lewe powietrze I jak to ma byc widoczne? Przy czyszczeniu przepystnicy prawie zdemontiwalen caly uklad powietrza czyscilem kabaly filty pojemnik z nim wymiebilem wiekszisc przewodow idacych od filtra wraz z zaworm regilujacum cisnienie a inaczej odpowietrzajacym na niwe.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cały układ dolotowy, wężyki na kolektorze, może któreś są przetarte i dostaje się do układu lewe powietrze.

Opublikowano
  • Autor
Cały układ dolotowy, wężyki na kolektorze, może któreś są przetarte i dostaje się do układu lewe powietrze.
No byly nie ktore juz mega stare co moglem wymienilem. Apropo wezy wiesz moze jakiego typu kupic jakie przekroje ? A I tam byly takie fajne opaski zaciskowe mozna powiedzic takie pewnie specjalnie zaciskane idzie je kupic ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 minut temu, Misiek-Łukasz napisał:

No byly nie ktore juz mega stare co moglem wymienilem. Apropo wezy wiesz moze jakiego typu kupic jakie przekroje ? A I tam byly takie fajne opaski zaciskowe mozna powiedzic takie pewnie specjalnie zaciskane idzie je kupic ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Opaski to oryginalne na pewno czyli takie kupisz tylko w aso.

Nie masz numerów na tych wężykach?

Opublikowano
  • Autor
Opaski to oryginalne na pewno czyli takie kupisz tylko w aso.
Nie masz numerów na tych wężykach?
Oj od 22 lat nie tykane wiec nawet balem sie dotykac ich heh

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale sobie problemy stwarzasz. Wyciągasz stary na wzór, idziesz do motoryzacyjnego i kupujesz na metry (np. paliwowy). Skręcasz opaskami i tyle. Opasek też do wyboru do koloru. Chyba, że to odma no to wtedy po numerze.

Masz tam gaz, czy na PB?

 

fi_1961.jpg

Opublikowano

Jak robileś przy przepustnicy to trzeba było się zająć odmą, nie jest to drogi interes a dużo może pomóc ?

Opublikowano
  • Autor
Jak robileś przy przepustnicy to trzeba było się zająć odmą, nie jest to drogi interes a dużo może pomóc [emoji4]
Hmmmm jak dalej bede mial problemy z autem to odme wyciagne zas I przeczyszcze. Narazie odpukac jest ok jeszcze tylko pod kompa musze podpiac.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie zawsze błąd na komputerze oznacza coś złego, najlepiej jak będą jakieś błędy to sobie zrób zdjęcie albo w jakiś inny sposób zapisz, skasuj wszystko i obserwuj jakie błędy wrócą. Na forum masz dział gdzie jest podany link do darmowego programu VAG, kupi sobie kabel za 30 zł i będziesz sobie na bieżąco obserwował wszystko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.