Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dogrzewanie plynu chlodzacego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.
Ma ktos zalozone w swojej a4 takie oto cudo?
http://allegro.pl/dogrzewacz-plynu-chlodniczego-ze-sterownikiem-4grz-i6957107074.html?fromVariant=6958260333#thumb/4
Jesli ktos ma to niech sie podzieli wrazeniami czy faktycznie dogrzewa autko czy to zwykly fake...

Opublikowano

Mam dokładnie to. Szczerze mówiąc nie mierzłem czasu nagrzewania z i bez, ale jakoś wielkiej różnicy nie widzę.  Ale mam za to większy silnik i to może tego wina. 

 

Z perspektywy czasu wolał bym jednak zainwestować w webasto. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.11.2017 o 22:24, golfagn napisał:

Mam dokładnie to. Szczerze mówiąc nie mierzłem czasu nagrzewania z i bez, ale jakoś wielkiej różnicy nie widzę.  Ale mam za to większy silnik i to może tego wina. 

 

Z perspektywy czasu wolał bym jednak zainwestować w webasto. 

czyli twoim zdanie nie warte to zachodu tak?

Opublikowano

A nie ma w B7, tak jak w B6 w TDI tej fajnej elektrycznej nagrzewnicy ktora sie uruchamia jak sie wlaczy klimatyzacje i jest temp miedzy -5 a + 5 ?

Opublikowano
21 godzin temu, thefast napisał:

czyli twoim zdanie nie warte to zachodu tak?

Może w Twoim przypadku zadziała to trochę lepiej, bo masz mniejszy silnik i chcesz kupić wersję na 4 grzałki (ja mam 3).  Jak dla Ciebie nie jest to jakiś wydatek większy i lubisz grzebać przy aucie to czemu nie. 

 

Ale jak liczysz na webasto za 250 zł to się rozczarujesz.

 

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, golfagn napisał:

Może w Twoim przypadku zadziała to trochę lepiej, bo masz mniejszy silnik i chcesz kupić wersję na 4 grzałki (ja mam 3).  Jak dla Ciebie nie jest to jakiś wydatek większy i lubisz grzebać przy aucie to czemu nie. 

 

Ale jak liczysz na webasto za 250 zł to się rozczarujesz.

 

Webasto i 250zl no niestety trzeba by te cene razy 5 pomnozyc :) przy tanio zdobytych gratach ale wlasnie mysle nad webasto chyba lepsze bedzie prawda?

 

Opublikowano

Webasto 100x lepsze i warte ceny. Niestety trochę roboty przy tym jest.

Opublikowano

Jak dla mnie to troche wywalanie kasy. Nie ma w Polsce takich zim i nie trwają one aż tak długo żeby instalować sobie dodatkowo webasto. Rozumiem kiedy jest orginalnie lub w rejonach górskich

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.