Jump to content
IGNORED

Brak nadmuchu z wszystkich kratek - dmuchawa ok


tomczas

Recommended Posts

Witam. Otóż mam następujący problem z nawiewem. Po 2 tygodniach postoju i nie używania samochodu przestał działać nadmuch. Dmuchawa działa jak szalona, po jej wyciągnięciu wiatrak kręci jak szalony. Problem jest taki, że z kratek przestało cokolwiek dmuchać, zero wiaterku. Czy szyba, srodkowa, nogi - nic. Vagiem sprawdziłem błędy - brak, zrobiony test wyjść - wszystko działa, reaguje każdy silniczek, ponowne sprawdzenie błędów też nic nie wykazało. Zrobiona adaptacja. Też nic. Ręce mi już opadły, bo jakakolwiek jazda jest nie możliwa przez parujące szyby. Ktoś coś może pomóc? w internecie cisza w tym temacie. Są tematy o dmuchawach, silniczkach dmuchawy, ale u mnie wszystko jest ok.

Edited by tomczas
Link to comment
Share on other sites

Mieszalnik powietrza w którym są klapy jest tak zbudowany że nie ma możliwości żeby zamknąć wszystkie przepływy powietrza naraz czyli góra-kratki-nogi
Jak wentylator działa to niedrożność jest między wentylatorem a mieszalnikiem... czyżby przez te 2 tygodnie parownik tak obrósł grzybkiem że nie ma przelotu?

Wysłane z OP3T

Link to comment
Share on other sites

Też już rozłożyłem ręce po 2 dniach walki z tym, wymieniłem dmuchawę na nową, bo stara miała już problem ze szczotkami i czasem trzeba było walnąć w deskę, żeby zaczęła kręcić. Możesz coś podpowiedzieć z tym parownikiem, gdzie go szukać i jak to najszybciej zdiagnozować? Auto mojej drugiej połówki i strach ją na droge wypuszczać - tak szyby parują.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...