Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

YYY w domu kisimy ogóra :decayed::polew:

A teraz na powaznie :> Kto ma jakas działeczke i zrobi grilla ?? przyznac sie bez bicia :bicz3: :bicz:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

YYY w domu kisimy ogóra :decayed::polew:

kto kisi ten kisi :tongue4:

Opublikowano

chcesz powiedziec ze organizujesz jakiegos grilla ?? :decayed: Dzięki Grzesiu ja wiedziałem ze mozna na Ciebie liczyc :good::kox: :kox:

Opublikowano

chcesz powiedziec ze organizujesz jakiegos grilla ?? :decayed: Dzięki Grzesiu ja wiedziałem ze mozna na Ciebie liczyc :good::kox: :kox:

:mysli: :mysli:

a pograbisz działkę ?

Opublikowano

Nawet zaoram koniem jak zajdzie taka potrzeba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nawet zaoram koniem jak zajdzie taka potrzeba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zastanowię się :)

Opublikowano

oo widzisz :decayed: damy rade :cool1:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:16_________________________________________________Ktos musi z :quattro: wpaść to pare baczkow i zielicha nie bedzie :cool1:

Opublikowano

hejka, dzięki za życzonka

komputer padł mi i nie za bardzo jest dostęp do netu w domciu :confused4:

Opublikowano

Mareczku widziałes te koszulki A4-klubu co pomorze ma ??? takie regionalne :naughty:

Może My tez bysmy pomysleli nad takimi jesli tylko byliby chetni :cool1:

A na plecach napis ALBO GRUBO ALBO WCALE :polew: :polew:

Opublikowano

za grilla chłopaki, jak pisałem wcześniej, też bym się nie obraził :) są chęci, jest brygada.. teraz jeszcze miejscówa - można od biedy w kortowie na trawce :)

zostaje kwestia posiadania samego grilla :)

Opublikowano

Ja póki co wylatam na majówkę za granicę...

naszego województwa :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

z koszulkami to niedurny pomysł,

poznaniaki też mają swoje regionalne

3F_Q0.jpg

coś pomyślimy :good:

Opublikowano

pfff.. zostawia nas nasz wódz... :thumbdown::przebiegly:

Opublikowano

Pan i władca :decayed:

Opublikowano

... na krańcu świata :decayed:

no i już wiadomo skąd wziął się film : http://pan.i.wladca.filmweb.pl/

taktuś w nim szczególnie uwidaczniał swą rzeźbioną muskulaturę :decayed: o zwinności małpki już nie wspomnę :gwizdanie: :polew:

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 11:39_________________________________________________eee.. wszyscy już chleją.. ? :blink: :gwizdanie:

Opublikowano

No ja własnie wrociłem :decayed: ale 2 nowe nr mam :cool1: ale widze ze nie tylko ja imprezuje na starowce Maxym przyznaj sie ze tez wyrywasz zdzirki na miescie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

co taka cisza?

Opublikowano

Wszyscy balują w tą majówkę :naughty:

Opublikowano

hejka, dzięki za życzonka

komputer padł mi i nie za bardzo jest dostęp do netu w domciu :confused4:

o to się zabardzo nie spóźniłam - też miałam przerwę techniczną :decayed: zatem STO LAT :a4fan::quattro:

Opublikowano

hejka, dzięki za życzonka

komputer padł mi i nie za bardzo jest dostęp do netu w domciu :confused4:

o to się zabardzo nie spóźniłam - też miałam przerwę techniczną :decayed: zatem STO LAT :a4fan::quattro:

dzieki Monia ;)

Opublikowano

hmm.. kumel mi mowil, ze widzial przy rondzie bema kolumne audi.. flagi z tego co opisal takie jak nasze.. ktos cos wie o tym? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.