Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Grzesiu a Tobie ile przy nowych wtryskach ?? :cool1:

hmmm 50/50 ok 7.5 l :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi też tyle ale jak jade cały czas 90 na 5tce :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Opublikowano

hehe

ale będzie lepiej 22 jadę do Warszawy :tongue4:

Opublikowano

Yeah i bedziesz rzadził na dzielni :decayed::cool1:

Opublikowano

Yeah i bedziesz rzadził na dzielni :decayed::cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe

ale będzie lepiej 22 jadę do Warszawy :tongue4:

Ja daje nie mniej jak 150 kucy i pewnie z 350-370Nm :P

Opublikowano

Grzesiu to od razu sobie FIMCa machnij :cool1: i bedzie kozacko :shocked:

Ale i tak po programie juz bedzie miazdzył cyce i gniotł wora :dance: :drool: :dance::lol1:

Opublikowano

Mi na trasie Olsztyn-Wawa-Rawa Maz.- Częstochowa-Krk-Katowic-Ochotnica-Niedzica-Poprad-Bukowina Tatrz i z powrotem tak samo przy 4 osobach i max załadunku łącznie ze skrzynką piwa spalił średnio licznikowo 11.1 l LPG :P

Aż chce się jeździć

Opublikowano

Zeby nie ta skrzynka to by było 11 :decayed:

NIE $PIMY LECIMY :decayed::polew: :polew: :>

Opublikowano

PUDZIAN!! PUDZIAN!! :decayed: :decayed:

chociaż mam mieszane uczucia.. ostatnio tyle czekałem na walkę by potem skończyła się po paru sekundach :gwizdanie:

mam nadzieję, że tym razem będzie deczko lepiej.. oczywiście przy zachowaniu konkretnego widowiska! :)

noooo.. a to może się spotkamy gdzieś przy TV by podziwiać razem ten pogrom, który masz nasz niszczyciel siać ? :)

Opublikowano

A ja jestem za tym zeby pudzian dostał wpiz.... :decayed: bo za mocno kozaczy. Strongman, tancerz, wioslarz, teraz zawodnik mma moze niedługo bedize skakał na nartach jak małysz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

polsat pisze że walka będzie o 21 więc trzeba się nastawić na jakąś 23~24 ;)

Opublikowano

Zbyszek ostatnio Cie widziałem na skrzyzowaniu przy Rolniku w czwartek bodajrze ok 7 :)

Opublikowano

Zbyszek ostatnio Cie widziałem na skrzyzowaniu przy Rolniku w czwartek bodajrze ok 7 :)

a bardzo możliwe - do pracy sobie jechałem :witch:

Opublikowano

Hej Panowie,

mam pytanko - co to jest -

wiem że mi coś skrzypi ;( na nierównościach w tylnej części za kierowcą, ale dziś włożyłam "trochę" :naughty: zakupów do bagażnika i zrobiło się cicho.

Amortyzator, sprężyna, czy inne licho? :mysli:

Opublikowano

TROCHE :decayed:

Opublikowano

Hej Panowie,

mam pytanko - co to jest -

wiem że mi coś skrzypi ;( na nierównościach w tylnej części za kierowcą, ale dziś włożyłam "trochę" :naughty: zakupów do bagażnika i zrobiło się cicho.

Amortyzator, sprężyna, czy inne licho? :mysli:

wybadamy na zlociku - oczywiście jeżeli się zjawisz Monia :cool1:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 22:49_________________________________________________a propos mój kolega ostatnio wyciągał już drugi raz kociaka spod maski ( tyle że jemu piszczeało wtedy z przodu :naughty: )

Opublikowano

wybadamy na zlociku - oczywiście jeżeli się zjawisz Monia :cool1:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 22:49_________________________________________________a propos mój kolega ostatnio wyciągał już drugi raz kociaka spod maski ( tyle że jemu piszczeało wtedy z przodu :naughty: )

:polew: ja mam nadzieję, że to nie to samo - bo ostatnio zaliczyłam "coś" na parkingu :tongue4:

Opublikowano

Ja kiedyś przejechałem jamnika, splaszczyłem stworzenie...

potem zapragnęliśmy psa i wybór padł na... jamnika :cool1:

męka z nadpobudliwym stworzeniem trwa już 8 lat :>

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

A tak w ogóle to co tam u Was słychać ? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.