Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak w ogóle to co tam u Was słychać ? :kox:

wyspowiadają się na spociku, bo chyba już smacznie śpią :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto śpi ten śpi, :cool1:

a jak tam ,podobała się walka? :polew:

Opublikowano

Mowiłem ze pudzianowski to piz*... :decayed: Emalienko zrobi z niego wiatrak :)

Opublikowano

:polew: ja mam nadzieję, że to nie to samo - bo ostatnio zaliczyłam "coś" na parkingu :tongue4:

pana spod reala co wycieraczki sprzedaje? :polew: :polew:

a walka.. uch :blink: kto by pomyślał ze Pudziana tak łatwo zasapać??? :shocked:

Opublikowano

Sterydy zrobiły swoje :polew: oczywiscie jak wszyscy strongmani nie zadnych sterydow tylko odzywlki olimpu :polew: :polew: U mnie chłopaki na dzielni tez biora odzywki : omnadren 250, testosteron-depo, vinstrol itp itd :polew::) :) :) Odżywki od ruskich :decayed::cool1:

Opublikowano

Dziś z małżonką zrobiliśmy fajną traskę rowerami:

Bartąg-->Gągławki-->Dorotowo-->Tomaszkowo-->Naterki-->Gronity-->Dajtki i do domciu :decayed:

pod ostatnią górkę już rower prowadziłem :polew: :polew: :polew:

Znacie jakieś ciekawe trasy rowerowe tak do 30km ???

Opublikowano

wow, :oklaski: Marecki

fajnie mozna posmigac laskami z jarot w sumie az pod jez.Gim

a tak btw<hmm>

tak kolo w godzinach popoludniowych lecialem z kumplem ticulcem z naterek przez gronity i przed gronitami mijalem jakiegos rowerzyste z rowerzystka, ale na twarze nie patrzylem, czyzbys to byl Ty VIPie? :decayed:

Opublikowano

jeżeli rower to polecam tereny przy łańsku - tam jest na prawdę super. Drogi w lesie, mały ruch i pełno lasu :good:

Dziś będę musiał zrezygnować ze spocika niestety.

Mam nadzieję że Monia sie nie pogniewa i ktoś jej znajdzie te piszczenie z tyłu fury :naughty:

Opublikowano

Dziś będę musiał zrezygnować ze spocika niestety.

Mam nadzieję że Monia sie nie pogniewa i ktoś jej znajdzie te piszczenie z tyłu fury :naughty:

buuuuu ;( :bicz3:

Opublikowano

No i spociwo zaliczone :decayed:

Opublikowano

Spocik się odbył, pączki smakowały :good::decayed:

Dużo ludzi było, co bardzo cieszy :good:

Poprosiłem Mariana o sporządzenie listy, ja już nie ogarniam wszystkich ( mam nadzieję że to się zmieni),

Dzięki ludzie za przybycie !!! :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

No ja myślę :guma:

a my jeszcze powagowaliśmy i ze spociku wyjeżdżaliśmy jako ostatni :decayed: - nikt więcje już nie dojechał - choć jakaś :audi: przyleciała, ale tylko "tak sobie"

Opublikowano

Podstawowe pytanie Marian gdzie foty ?? :decayed:

Opublikowano

i po Spociku :) było jak zawsze ok,i pączki były dobre hehhe :good:

Opublikowano

i po Spociku :) było jak zawsze ok,i pączki były dobre hehhe :good:

No pączki 1sza klasa :cool1:

Opublikowano

mało powiedziane Michał :)

Opublikowano

No dobra były kunsztowne i zacne :tongue4:

Opublikowano

No dobra były kunsztowne i zacne :tongue4:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

Spokojnie, powoli :) Dziś na spocie byli obecni:

Goście:

1. Lukasik + Żona – Audi 200 20VT

2. Sajmon + Żona – Audi 200 Avant 20VT

3. Kolega z Mercedesa CLK

Reprezentacja A3 Klubu:

4. Siekierka.GT – A3 z dużym grillem

5. Wadim + Ekipa – A3 1.8T quattro

Nowi spotowicze:

6. Lowslow89 + Ekipa – B3 rost style

No i ci co podpisują listę na Rusi :D :

7. Monika Lilianatoja

8. Żaneta i Paweł

9. Ares

10. Czaja

11. Emsi

12. Jose

13. MarcinEmef – A3 TDI

14. Mateusz

15. Maxym + Asia

16. Mayhem „przez samo h i m na końcu” :D

17. Taktuś

18. Zaleczeq

19. Marian

Jeżeli kogoś pominąłem, niech da znać :)

Zdjęcia - 09.05.2010, Ruś

Opublikowano

aaale fajnie mieliscie :good: i jaka kozacka dwuseta avant :D ja niestety gnilem w szkole,a nie moglem sie zwinac:/ :wallbash:

coraz wiecej furek, rewelka, oby w wakacyjnym okresie tez tak frekwencja dopisywala :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.