Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry dobry

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka Zbyszek i Załącznik :gwizdanie:

:polew::decayed::polew:

Opublikowano

Witam Panów i Panie. :hi:

Auto zrobione :good:

Na spota się nie wyrobiłem bo jeszcze z 2,2T promile miałem :naughty:

Opublikowano

Na spota się nie wyrobiłem bo...

Włochacz zostaje w takim razie do nastepnego razu :P

Opublikowano

Witam Panów i Panie. :hi:

Auto zrobione :good:

Na spota się nie wyrobiłem bo jeszcze z 2,2T promile miałem :naughty:

I co tam sie Karol zesrało ?? :naughty:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:03_________________________________________________

Na spota się nie wyrobiłem bo...

Włochacz zostaje w takim razie do nastepnego razu :P

A co TY Maxym masz włochacza Karola odnalazł sie ?? :decayed:

A ta Twoja kobieta to przypakiem nie mieszka na Panasa i ma brata Marka bodajze ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:05_________________________________________________

no pewnie tak bo 2.2T to przekozacki silniczek :cool1: ale R5 to nie V8 :evil:

2,2T mmmm :slina:

Co tam 2.2 T zobaczysz jak Grzesiu wroci od Rogala to bedzie robił ogień w szopie stodoła płonie :polew: :polew:

Jako Załącznik macie filmik tak Grzesiu bedzie usprawniał wożonko po Olsztyńskim trakcie :>

Opublikowano

Michał oba przeguby się wysypały :sick3:, ale już jest wszystko OK :>

Opublikowano

A co TY Maxym masz włochacza Karola odnalazł się ?? :decayed:

A ta Twoja kobieta to przypadkiem nie mieszka na Panasa i ma brata Marka bodajże ?? :gwizdanie:

Tak, włochacz odnalazł się zaraz po kaletce i czekał na dzisiejszego spota na powrót do właściciela, ale kwiatko się dzisiaj nie popisał

i mam następne 2 tygodnie opieki nad włochaczem :P

A moja kobieta dokładnie jak mówisz, tam mieszka i ma takiego brata :)

Nawet się pochwaliła że Cię zna, tylko nie pamiętam czy mówiła że chodziłeś z nią do szkoły czy z jej bratem :P czy może jeszcze jakaś inna wersja :P

Opublikowano

Wersja taka ona jest rocznik 87 bodajze :) i chodziałem z nia do gim a z jej bratem za małolata gralismy w pilke dzien w dzien a teraz pijemy browary :polew::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 13:08_________________________________________________

Michał oba przeguby się wysypały :sick3:, ale już jest wszystko OK :>

uuu to nie dobrze ;( :confused4: ale na szczeście Kaletka dopiero za rok :polew: :>

Opublikowano

Wersja taka ona jest rocznik 87 bodajze :) i chodziałem z nia do gim a z jej bratem za małolata gralismy w pilke dzien w dzien a teraz pijemy browary :polew::decayed: :decayed:

A to chłopak się zdziwi jak mu o Tobie wspomne :) a poza tym to Olsztyn jest taki mały :P

Opublikowano

No Olsztyn to mała wiocha wchodzisz do klubu podnosisz reke i zawsze ktos znajomy :decayed::polew: :polew:

Eee ludziska spicie czy co ?? :confused4:

za***iste.. mash upa znalazłem do furki musze nagrac i bedzie lans bounce szał :decayed: i małolatki beda robic wooow :polew: :polew:

Opublikowano

"Don Diego, Diego Don

Jeszcze nie mam na chrom

Narazie zwykłe alu

Wiozę się na nim bez żalu"

:polew:

jutro z samego ranca stawiam sie palmy i zamawiam ten przewod, bo w koncu jest siano :wallbash:

2tygodnie i wozonko :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie zrobiłeś auta

PS. Adrian Twoje aludyski spodobały sie mojej lasce

Opublikowano

to moge Ci je pozyczyc:P bo caly czas mam kaca przez te Twoje przeguby

Opublikowano

daj spokój po temacie, jest ok :good:

btw z chęcią bym je sobie przymierzył

Opublikowano

No to dawac za 2 tygle na spota i sie zamianke zrobi :decayed:

Opublikowano

Do tico je przymierzcie

Opublikowano

no Tico by fajnie wygladało na takim felunku :polew::decayed:

Opublikowano

spoko, oby tylko przewod do tego czasu doszedl i Pawel to poskladal,.

btw, ale sie dzisiaj wkurwilem!! zaplacilem drzaca reka rano 500pln za stare mandaty,a dzis sie nadzialem na fotoradar :wallbash:

f*ck! pomiedzy Biskupcem a Kromerowem, tam gdzie droge robia, ograniczenie do 60, ja swobodnie ponad 100km/h i w ostatnim momencie zobaczylem po lewej stronie szosy skierowany w moja strone pomaranczowy! trojnog z jakas soczewka, podlaczony kablem do zoltej skrzynki, pierwsza mysl, co to geodeci swoj sprzet zostawili po fajrantcie,a tu zonk, dzwonie do kumpla, bylego policemana i mnie udwiadamia, ze takie zabawki maja. skur#*^yny! :wallbash::angry:

Opublikowano

3ba było celowac w ten 3nog :):decayed:

Opublikowano

albo przyspieszyć do 273 bo przy takiej prędkości już nie łapie ponoć ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.