Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sam sam :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ozon to tylko taki :kox:

Opublikowano

sam sam :)

a rabat na kartę klubową????? :)

Opublikowano

jak ozon to tylko taki :kox:

takiego jeszcze nie mam[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:39_________________________________________________ok - niech będzie rabacik na piwko (do ciebie Grzesiu to ja po prostu mam słabość :decayed:

ale to już ostateczna decyzja i jej nie zmieniam no i nie przeginać mi tu - cena chyba jest już wystarczająco promocyjna :bicz3:

Opublikowano

ok Zbysiu zrobimy to na koniec maja ,początek czerwca :)

Opublikowano

ok Zbysiu zrobimy to na koniec maja ,początek czerwca :)

polecam się na wcześniejszy koniec maja bo pod koniec wyjeżdżam na mały urlopik

Opublikowano

ok Zbysiu zrobimy to na koniec maja ,początek czerwca :)

Jakby to wyrwac z całego kontekstu to bym pomyslał ze jakies pupen szturchen na cfaj baten sie szykuje :polew: :polew:

A tak wogole to jak mam poznac czy mam zagrzybiona klime?? po siedzeniach czy mi muchomory nie rosna :decayed: czy jak :mysli:

Opublikowano

CB mam, leży od zimy z urwana końcówką od anteny za tylnym siedzeniem :wallbash:

Widzisz, przyjechałbyś do mnie z browarkiem i byś miał w 5 minut zrobione, a ile kasy zaoszczędzone :)

Opublikowano
  • Autor

No to ja się przyznam, że od dziś jakby ktoś z Was chciał klime przczyścić to zapraszam:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ozonowanie_ukladow_klimatyzacji_olsztyn_i_okolice-t133345.0.html

no no no :naughty: wpadnę na pewno :good:

Opublikowano

A tak wogole to jak mam poznac czy mam zagrzybiona klime?? po siedzeniach czy mi muchomory nie rosna :decayed: czy jak :mysli:

Jak ci zacznie skarpetą z nawiewu śmierdzieć :P

Opublikowano

ale ja mam zapachy zamontowane na nawiewach :decayed: to mi ciągle pachnie :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 09:26_________________________________________________

No to ja się przyznam, że od dziś jakby ktoś z Was chciał klime przczyścić to zapraszam:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ozonowanie_ukladow_klimatyzacji_olsztyn_i_okolice-t133345.0.html

Poproś żeby podpieli temat w dzialie klimatyzacja i bedzie luksio :) WArszawka tam jest to i OLN musi byc :)

btw dzieki Paweł za ogarniecie tematu przegladu mojej Astry :dance::thumbup::dance::thumbup:

Opublikowano

siemka

Opublikowano

elosci :decayed:

Opublikowano

siemano i

Pozdro dla Skrzypka, widzianego dzis na Grunwaldzkiej w Ostrodzie :decayed:!!

mimo iz w Tico to zawsze :a4fan: :a4fan: :a4fan: rulez :kox:

Opublikowano

Chłopaki mam pytanko bo dzis zapaplił mi sie na FISie komunikat cos o zarowce ale palił sie krotko i zgasł i nie zdazyłem go przeczytac :( da sie jakos zobaczyc co to był za komunikat :mysli:

Opublikowano

nie jestem pewny ale chyba powinno pojawić się co na vag'u w błędach

Opublikowano

nie mam VAGiny :confused4: ale mam nadzieje ze to xenon a wtedy zamontuje 6k :naughty:

Opublikowano

a masz tam spryski w nim czy te ksenonki własnej robórki ?

Opublikowano

a masz tam spryski w nim czy te ksenonki własnej robórki ?

ma fabryczne :)

Opublikowano

Siemka łobuziaki, co tam słychać????

Przejeżdżałem dziś wieczorem po Warszawskiej, 4 radiowozy = 4 zatrzymanych,

pijana mysz się nie przeciśnie :decayed:

jutro wybiorę się rowerkiem na Kortau :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.