Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie zaczęło ostro padać. Jeżeli w Olsztynie też będzie tak padać, to proponuję żeby dziś zebrać się na Rusi i jechać pod Carefura ;)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i po spocie :) Było dobrze jak zwykle :good: Do następnego :wink4:

Opublikowano

Marian a foty ?? :decayed::naughty:

Opublikowano

Forum u mnie też wczoraj wieczorem nie działało:

Na spocie byli:

4LO+Leszek+Żona

Ares

Adrianus

Jose82

Hiszpan i Kamila

Miętus+Kolega

Taktuś+Michał

Segment

Tomkom1

Marian+Aneta

Żaneta i Paweł

Listę zrobiłem z pamięci, więc jeżeli kogoś pominąłem, odzywać się, to dopiszę :)

Fotki:

http://picasaweb.google.pl/zanacoupe/Zlot290810#

Opublikowano

No to widzę ze było spoczko. Tylko mam jedno pytanie, cóż to za coupeta z kratką w srodku?? MArian??? czyżby to Twoje maleństwo??:D

Opublikowano

A to nie jest jakis tajny projekt hiszpana ?? :)

Opublikowano

Zaleczek zgadł, to projekt Hiszpana. Mi wystarczy V8 :gwizdanie:

PS wczoraj wieczorem też już nie mogłem się dostać na forum.

Opublikowano

Marian, skrybo forumowy - dzięki za podsumowanko :good::hi::kox: :kox:

Opublikowano

Marek Ty mnie widziałes tam pod $liwa czy podziwiałes elewacje budynku ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Marian, skrybo forumowy - dzięki za podsumowanko :good::hi::kox: :kox:

Mam tylko jedno zastrzeżenie co do spotu. Jak Michał palił gumę Gilerą, to Ty musiałeś się wepchać w kadr swoim Audi "z silnikiem na rope" :naughty:

Opublikowano

Marek Ty mnie widziałes tam pod $liwa czy podziwiałes elewacje budynku ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Tak widziałem Cię Panie Załku,

nawet tak delikatnie się uśmiechnąłem i kiwnąłem głową, a co ciekawe miśki z radiowozu za Toba mi odpowiedzieli machnięciem rękoma :polew: :polew: :polew:

no kuźwa ale jak Taktuś pozdrawia to trzeba odpowiedzieć :decayed:, bo inaczej zgon :polew:

Marian, skrybo forumowy - dzięki za podsumowanko :good::hi::kox: :kox:

Mam tylko jedno zastrzeżenie co do spotu. Jak Michał palił gumę Gilerą, to Ty musiałeś się wepchać w kadr swoim Audi "z silnikiem na rope" :naughty:

Michał otrzymał delikatną reprymendę, ze palić to może kurczę cholewki a nie opony które kosztują, póki co ojciec sponsoruje opony i inne części... :wink4::decayed:,

na lans młodego przyjdzie jeszcze czas, teraz ja pozuję ( jestem przepiękny - chyba nikt nie zaprzeczy :polew: :polew: :polew:)

Opublikowano

Nie no Mareczku Ty to jestes wyższy inżynier madafaka :) jak Ci policjanci machaja to ja nie mam pytań :decayed::naughty:

Opublikowano
:polew::good:
Opublikowano

Adrian zbierasz PLN-y na heble słyszałem :naughty::decayed:

Opublikowano

Witam Ludziska!!

Po dłuugiej nieobecności :chytry: hmmm..

Kajam się przed wami za mą opieszałość oraz porzucenie swych ideii.. ale już się poprawiłem :)

W międzyczasie natomiast.. prawko mi powineli :wallbash: ku*wać.. :thumbdown:

Co do zlociku to Panowie - my bardzo chętnie, ale musze poczekać az Cycu mój drogi dostanie plan zajęć do rączki i wtedy będzie można się określić z naszej strony co i zacz. Do kiedy zapisy? Bo nie doszukałem się takowego info..? Panie Marianb? Do Ciebie to wędruje zapytanie..?

taktuś wiem, że mieliśmy zakładać u mnie te dekory.. ale się nieźle porypało w między czasie.. w każdym razie serdecznie przepraszam za zawracanie tak zacnej dupki a potem nieodezwanie się.. bardzo to niegrzecznie i nieładnie z mej strony, takowoż proszę wybaczenie dla mej osoby :) gówniarz jestem jeszcze i dopiero się uczę sarvior vivuare ;P ;P

Opublikowano

Do kiedy zapisy? Bo nie doszukałem się takowego info..? Panie Marianb? Do Ciebie to wędruje zapytanie..?

Narzuconego terminu nie ma, ale dobrze by było się określić w tym tygodniu. Do piątku powinno się wyjaśnić, bo Tomkom ( organizator) jeszcze prowadzi rozmowy z ośrodkiem. Cena wyjdzie 100zł/os. Zawiera się w niej jedzenie z grilla/kolacja pierwszego dnia, śniadanko na drugi, itd. czyli tak jak w Kaletce. W ośrodku jest podobno basen, sauna. Można będzie skorzystać, tyle że, już nie za darmo ;)

Opublikowano

ok chłopaki - to my się piszemy!! :good:

MAYHEM - kto tym razem to spierdzieli to za jaja będę wieszać :P oraz Ef :D :D

z tym wyjechać do Tomkom'a czy tutaj zwyczajnie taka notka wystarczy? :mysli:

Opublikowano

ok chłopaki - to my się piszemy!! :good:

MAYHEM - kto tym razem to spierdzieli to za jaja będę wieszać :P oraz Ef :D :D

z tym wyjechać do Tomkom'a czy tutaj zwyczajnie taka notka wystarczy? :mysli:

Tutaj wystarczy, a ja dopiszę tam :)

MAYHEM :good:

Opublikowano

no ma gościu normalnie przesrane :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.