Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

parowki przyznac sie ktory z was był na spocie seata pod kerfurem :decayed: i zapraszał na spot na rus ?? ktos ze srebrenego avanta b5 :cool1:

bo moj ziomek od Cupry R mi mowił :naughty:

Zbych????

albo Maru$ :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema!

i narka!

do 20.40 w szkole musze gnic :wallbash:

Opublikowano

parowki przyznac sie ktory z was był na spocie seata pod kerfurem :decayed: i zapraszał na spot na rus ?? ktos ze srebrenego avanta b5 :cool1:

bo moj ziomek od Cupry R mi mowił :naughty:

Zbych????

albo Maru$ :decayed:

że niby ja z sełatami ?

absurd !

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja wiem tylko tyle ze ktos ze srebrnego avanta :cool1:

Opublikowano

parowki przyznac sie ktory z was był na spocie seata pod kerfurem :decayed: i zapraszał na spot na rus ?? ktos ze srebrenego avanta b5 :cool1:

bo moj ziomek od Cupry R mi mowił :naughty:

Zbych????

ja nawet zakupów tam nie robie

Opublikowano

parowki przyznac sie ktory z was był na spocie seata pod kerfurem :decayed: i zapraszał na spot na rus ?? ktos ze srebrenego avanta b5 :cool1:

bo moj ziomek od Cupry R mi mowił :naughty:

Zbych????

ja nawet zakupów tam nie robie

wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak przeprowadzić forumowe śledztwo :cool1::polew:

pierwszy na przesłuchanie do mnie zgłosi się z pół litrem wódki Załek :kox:

Opublikowano

aa no i ten ktos z tego srebrnego avanta miał włąsnie tego kolege z tolego no i ten toledo miał blachy chyba nil :mysli: a i ten ktos ze srebrnego avanta był jak to kolega powiedział troche starszy :decayed: czyli Mareczku pucuj sie nam tu :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

parowki przyznac sie ktory z was był na spocie seata pod kerfurem :decayed: i zapraszał na spot na rus ?? ktos ze srebrenego avanta b5 :cool1:

bo moj ziomek od Cupry R mi mowił :naughty:

Zbych????

ja nawet zakupów tam nie robie

wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak przeprowadzić forumowe śledztwo :cool1::polew:

pierwszy na przesłuchanie do mnie zgłosi się z pół litrem wódki Załek :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzicie ile wiem :naughty: Sherlock Załeczek prawde wam powie :notworthy: :notworthy: :)

i do tego wam powiem ze Maxym na nowy rozrzad :cool1::naughty:

Opublikowano

no to teraz Grzesiu będzie miał czyściutke opoony :naughty: , Marek zresztą też coś wywojował :naughty: :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty:

he :)

Opublikowano

:naughty: :naughty:

he :)

:decayed:

Jak coś to to możemy się wymienić ja mam ścierki do wszystkiego :naughty:

Opublikowano

he

wolał bym z Markiem na breloczek Audi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli: mam taki :naughty:

Opublikowano

Dzieki Pawełku za uratowanie d*py :naughty: i przy okazji sie przejechałes Cupra :decayed: ijuz nie ebdziesz mowił ze 1.8T nie idzie :wink4:

Opublikowano

opowiadaj co sie stalo

a i jak latasz cupra to zajedz czasem po kolege;p

Opublikowano

nic sie nie stało 3ba było szybko nagwintowac jedna rzecz :cool1: a latałem bo własciciel był po paru piwach wiec nie mogł :wink4: wiec robiłem za szofera :) i Pawełek pomogł jak zawsze :kox: przy opkazji chciał zobaczyc jak to idzie no i poszło 1xx po dworcowej :gwizdanie:

Opublikowano

no i poszło 1xx po dworcowej :gwizdanie:

1xx to mi się zdarza po osiedlu jeździć ;)

Opublikowano

no tak maksiu, 100 to i ja ticulcem po sikoraka latam, zaleczek tutaj raczej mowil, o pulapie 199, dla nas nie osiagalnym :decayed:

Załek, right? :> :cool1:

Opublikowano

right :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.