Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Audi tak rozumie słowa" przewaga dzieki technice" to ja pier***e takie podejscie :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet nie wiem jak to skomentować!

Opublikowano

yyy jakto nie?! ;( ;( :shocked: :shocked:

a ja sie juz wszystkim chwalilem ze znam Zaleczka, ktory to zna tamtego i owego;p

Opublikowano

ale luzik. brak słów

Opublikowano

wiecie co:D mam plana, mam w tej chwili na budziku w tico jakies 987500km!!

dociagne do 999999km, zapakuje go na 2 euro palety i wysle do ingolstadt z pozdrowieniami:D

i niech wtedy kminia, vorsprung durch technik :decayed:

Opublikowano

Moj ojciec powiedział dzis ze jak tak dalej pojdzie to on pier**li to audi oddaje mi a ja mu oddaje astre :decayed: chyba dobry dill co :gwizdanie:

Opublikowano

jakby tak nasze padliny na czesci sprzedac to na jakies e30 lpg i dresik by starczylo:D

a4-klubu oczywiscie bysmy nie rzucili, bo tu jest zajefajnie, ale mogliby my powkurzac wtedy tego i owego

Opublikowano

wiecie co:D mam plana, mam w tej chwili na budziku w tico jakies 987500km!!

dociagne do 999999km, zapakuje go na 2 euro palety i wysle do ingolstadt z pozdrowieniami:D

i niech wtedy kminia, vorsprung durch technik :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: buhehehe jebłem

ADRIAN

2U1rA.jpg

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:24_________________________________________________cZesc bejbe mam bi em dablju e30 na podtlenku el pi dżi ale jestem z A4 klubu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

adasko bedzie mial najprawdopodobniej swoje v3triturbo tico na sprzedaz za grosze, bo sie wczoraj pocalowal z latarnia, to bierz je michal, zrobisz swapa i bedziesz mial ekonomiczne b6 sline 0,8 :kox:

Opublikowano

zajebał dzwona ?? jak przed wczoraj go widzialem ejszcze :)

2Vig9.jpg

nie wiem jak wy ale ja juz sie przygotowuje :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

oooołłł jeeeee Bi em dablju :polew: :polew:

Opublikowano

wystarczy znaczek na grill i ogień!

JAK TO MÓWIĄ, NIE MA DYMU BEZ OGNIA!

Opublikowano

chwila przerwy chłopaki :decayed:

REKLAMA

2VTGi.jpg

Opublikowano

Ty, no nie wiem jak on to zrobil, bo z jego opowiesci to ciezko cos zrozumiec, ale podobno ruszal spod swiatel na sikorskiego, aby skrecic w wilczynskiego, takze nie wiem jak on ruszal, ale przywalil w latarnie przy shell'u :polew:

ja cos czuje ze trzeba bedzie powrocic do tej marki

http://www.romet.pl/

:decayed:

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:37_________________________________________________fuck, nie wiem jak dodac zdjecie z puliptu:/

Opublikowano

2Wu5r.jpg

2WBzS.jpg

Chyba na serio trzeba bedzie zmieniac znaczki [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:40_________________________________________________No jak to nie wiesz jak? ? :decayed: normalnie dodaj zdjecie taka opcja :decayed:

Opublikowano

no jak, jest tylko dodaj obraz, ale to jakis odnosnik trzeba podac ze strony www

Opublikowano

:> :polew: :> :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:43_________________________________________________z odnośników to znam pare:

http://www.roksa.pl/

Opublikowano

:wallbash:

zamiast sie smiac pokazalibyscie mi cwaniaki lopatologicznie jak zdjecie wkleic to moze kiedys jakies cycki wam pokażę :D:polew::tongue4:

Opublikowano

JUZ sie robi Adrianku :naughty:

1

2YRL0.jpg

2

2YWKi.jpg

pozniej wybierasz plik i tyle :cool1:

Opublikowano
:drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.