Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj dzieci dzieci.

w mieście można tylko 50km/h!!!

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj dzieci dzieci.

w mieście można tylko 50km/h!!!

:gwizdanie:

:blink: :blink: :shocked: :shocked: :shocked:

WTF???!!!

Opublikowano

50mil prawda :decayed:

Opublikowano

50mil prawda :decayed:

:good:

Opublikowano

Co tam slychac w olsztynie tak w ogole, powiem wam ze jak kupilem u was autko na razie smiga bez problemowo dobre sztuki tam macie :decayed:

Opublikowano

te, mr Adrian - autko znalazłeś? dla konia? :D :D

Opublikowano

ju nid 4or sirkuls on dat grill

Opublikowano

nieee... no kutfa.. z kad Ty zes to wziom ?? :P :P :polew: :polew:

Opublikowano

Przed chwila widziałem A4 b5 sedan rej NO1715A na klubowych ramkach :blink: kto to ?? :chytry:

btw Karol co z autem ??

Opublikowano

zaleczek tutaj raczej mowil, o pulapie 199, dla nas nie osiagalnym :decayed:

Jak to nie osiągalnym ? :) ja wiem że 1.8T nie jedzie, ale u mnie na liczniku pojawia sie 2xx :) a raczej 20x ;P

Opublikowano

jak 1.8T nie jedzie to 1.9 na gnojowke stoi w miejscu albo sie cofa :naughty::decayed:

Maxym wiem ze polecisz 200 :) tylko teraz kwestia tego po jakim odcinku i po jakim czasie wskazowka wejdzie ci na 200 :wink4:

Opublikowano

Z gorki :polew::decayed:

Opublikowano

Z gorki :polew::decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Co tam slychac w olsztynie tak w ogole, powiem wam ze jak kupilem u was autko na razie smiga bez problemowo dobre sztuki tam macie :decayed:

:polew::decayed: teraz to zes buszek pojechal :good:

:decayed: akurat tak sie sklada, ze sztandarowe, odpicowane fury z olsztyna sie wysraly :kox:

mam jedynie nadzieje, ze Twoja sztuka smigajac na obczyznie bedzie smigac i smigac i smigac :kox:

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________aaa mayhem,

auto znalazlem, wehikul czasu made in france, renault espace 89r. 2,2benzyna :decayed:

wiecej w nim miejsca niz u mnie w mieszkaniu :kox:

Opublikowano

Maxym wiem ze polecisz 200 :) tylko teraz kwestia tego po jakim odcinku i po jakim czasie wskazowka wejdzie ci na 200 :wink4:

ze tak powiem, od miodow mazurskich za kortowem do dorotowa spokojnie da sie wskazowke na 200 posunac, tylko kwestia tego ile przy tych 200 klimatronik pokaze ;)

ale zalek to zawziecie broni 1.8T, oko dalby sobie wydlubac byle tylko bylo górą ;) Adrian wie ze moj gnojowoz wcale zle sie nie zbiera :)

Opublikowano

a ja tam po dąbroszczaków śmigam 3xx

w innych miejscach nie wciskam do dechy bo sie boje :gwizdanie:

Opublikowano

Przed chwila widziałem A4 b5 sedan rej NO1715A na klubowych ramkach :blink: kto to ?? :chytry:

tez go dzis widzialem, granatowy sedan, na xenonie, widziany dzis przy dworcu glownym ok 12.30,a poza tym dosc czesto go widywalem przy kotarbinskim, na artyleryjskiej, ale czemu szofer na spota nigdy nie wpadnie, ani na forum sie nie udzieli :mysli:

aa, i jeszcze jedno aytko z blachami NO i ramkami klubowymi, czarny avant b5, czarne relingi, jakies tam chyba alu, widzialem dzis ok. 10.30 na skrzyzowaniu sikorskiego/wilczynskiego

Opublikowano

Maxym wiem ze polecisz 200 :) tylko teraz kwestia tego po jakim odcinku i po jakim czasie wskazowka wejdzie ci na 200 :wink4:

ze tak powiem, od miodow mazurskich za kortowem do dorotowa spokojnie da sie wskazowke na 200 posunac, tylko kwestia tego ile przy tych 200 klimatronik pokaze ;)

ale zalek to zawziecie broni 1.8T, oko dalby sobie wydlubac byle tylko bylo górą ;) Adrian wie ze moj gnojowoz wcale zle sie nie zbiera :)

Maxym pewnie ze bede bronił 1.8T tak samo jak TY swojego klekota :good: rzecz gustu :naughty: temat akurat był o Cuprze R 1.8T i te prawie 200 miałem od skrzyzowania dworcowej z kołobrzeska do nast swiateł czyli do ul pana tadeusza :kox:

Co do Twojego autka to bierz pod uwage to ze masz auto po modach :gwizdanie: nie wiem czy adrian sie scigał z Toba na 19 stkach czy na jakis mniejszych :naughty: bo 19 stki adriana sa za***iście ciezkie nie ma co ukrywac :confused4: a prawda jest taka ze najtansze konie sa w redukcji masy :gwizdanie:

Jak by adrian był po programie i na 16 badz 17 wydaje mi sie ze by cie objechał bez problemu :mysli:

Chetnie bym zobaczył konfrontacje Twojego wozidła vs Karola 2.5TDI

Aco do cupry R prawda jest tak w seri wypluło koledze 226 km :naughty: naprawde idzie niemiłosiernie wydaje mi sie ze na naszych spotach kazdego by objechał :gwizdanie: tyle w temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.