Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj zyc, dopiero 12:p, jeszcze 2,5 h :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

d*pa sie sama nie umyje :decayed::polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:14_________________________________________________aaa... może uczcimy 11ego czyli wolny dzień jakimś spotkiem piwnym? :) :) większość z nas ma wolne w piątek podejrzewam? :cool1:

Opublikowano

Witam,

7.11.2010

Lista obecnych na dzisiejszym spocie:

Koledzy z zielonego B3

Adiranus

Dawid3M x 2 :)

Emsi

Hiszpan&Hiszpanka

Jose

Kefir & Sopelek & Kolega

Kod

Maxym

Maychem

Michał Audi Coupe 2.8q

Rimol

Segment

Taktuś

Tomkom

Marian&Aneta

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/Marianb30/Olsztyn07Listopada2010#

Opublikowano

Witam,

7.11.2010

Lista obecnych na dzisiejszym spocie:

Koledzy z zielonego B3

Adiranus

Dawid3M x 2 :)

Emsi

Hiszpan&Hiszpanka

Jose

Kefir & Sopelek & Kolega

Kod

Maxym

Maychem

Michał Audi Coupe 2.8q

Rimol

Segment

Taktuś

Tomkom

Marian&Aneta

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/Marianb30/Olsztyn07Listopada2010#

Dzięki Marian za podsumowanie :hi:

Dzięki za spota :wink4:

Opublikowano

Maychem

o Ty madafaka - po jajach kopać to będzie mało :P :P :gwizdanie:

podsumowanie & fotki - jak zawsze :good: :good:

Opublikowano

Damian wybacz :gwizdanie: Nie mam dysleksji oraz dysgrafi, ale czasem też się pomylę. Tych leniów/leni (nie wiem jak się pisze :D ) usprawiedliwiających własne lenistwo chorobą zagoniłbym do łopaty na mróz :polew:

Na spocie był jeszcze maximus1972 :embarrassed:

Opublikowano

luzik, cacuś - mnie to nie rusza :):hi:

Opublikowano

Nie mam dysleksji oraz dysgrafi,

Dostrzegam tu jednak dysortografię :decayed::wink4:

Opublikowano

Ale tikuś to już "sprany" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

witam

mam pytanko

przyjeżdżała może kiedyś na spoty audiola S4 w budzie B6 czarna

albo może ktoś kojarzy kierowcę ??

pozdro

Opublikowano

Ale tikuś to już "sprany" :decayed:

a wiadomo co tam Adrian wyrabia w tych samochodach z Martą? :gwizdanie: :gwizdanie:

a potem.. że w ścianę uderzyli i nie wiedzą czemu.. :cool1:

Opublikowano

Nie mam dysleksji oraz dysgrafi,

Dostrzegam tu jednak dysortografię :decayed::wink4:

No jak wspomniałem, też się mylę czasem :polew:

Opublikowano

witam

mam pytanko

przyjeżdżała może kiedyś na spoty audiola S4 w budzie B6 czarna

albo może ktoś kojarzy kierowcę ??

pozdro

Jesli w avancie to Adrian go kojarzy :naughty: podobno strasznie dojebana ta S4 :) Tatus kupił to sie nie szanuje :confused4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 17:27_________________________________________________btw

A MOZE TAK SPOT PIWNY W SRODE BO CZWARTEK WOLNY ?? :decayed::naughty::decayed:

Opublikowano

Jesli w avancie to Adrian go kojarzy :naughty: podobno strasznie dojebana ta S4 :) Tatus kupił to sie nie szanuje :confused4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 17:27_________________________________________________btw

Ooo... dzięki za cyna,bo chciałem porównać B5 z B6... :)

pozdro

Opublikowano

aaa... może uczcimy 11ego czyli wolny dzień jakimś spotkiem piwnym? :) :) większość z nas ma wolne w piątek podejrzewam? :cool1:

no ja juz sie pytalem o to.. ale mnie kulturalnie i zwyczajnie olano.. cieplym moczem :P

Opublikowano

aaa... może uczcimy 11ego czyli wolny dzień jakimś spotkiem piwnym? :) :) większość z nas ma wolne w piątek podejrzewam? :cool1:

no ja juz sie pytalem o to.. ale mnie kulturalnie i zwyczajnie olano.. cieplym moczem :P

BO MUSISZ KRZYCZEC

Opublikowano

Mayhem, basen odpada, ale totalna najebka w rodzinnym gronie a4 jak najbardziej :decayed: :decayed: :good:

lilianatoja- nie smiej sie z ticusia, to ze mu sie ryjek troche przefasonowal jeszcze o niczym nie swiadczy, niedlugo dostanie odswiezone alusy z zimowkami, troche go dopieszcze i Marta bedzie nim siala postrach na drodze:D

Opublikowano

aaa... może uczcimy 11ego czyli wolny dzień jakimś spotkiem piwnym? :) :) większość z nas ma wolne w piątek podejrzewam? :cool1:

no ja juz sie pytalem o to.. ale mnie kulturalnie i zwyczajnie olano.. cieplym moczem :P

BO MUSISZ KRZYCZEC

EEEE!!! KTO SIEM CHCE NAWALIĆ JAK SZPADEL Z MNOM WE CZWARTEK TEN???!!!

ladnie... ? :) [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:13_________________________________________________

i Marta bedzie nim siala postrach na drodze:D

taa... chyba na poboczach, chodnikach, centrach handlowych.. ii.. przede wszystkim.. drżyjcie ściany!!! wasz koniec już blisko!! :) :) :gwizdanie:

Opublikowano

od scian to moja siostra jest specjalistka,a nie Marta :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.