Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mayhem a nie w srode ?? :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od scian to moja siostra jest specjalistka,a nie Marta :wallbash:

tu chodzi o auto.. :P zresztą wątpię by przy Tobie mogła się na drodze skupiać ;) [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:03_________________________________________________

mayhem a nie w srode ?? :naughty:

no ja w czw będę jeździł.. :/ więc niebardzo. chyba, że ludki chcą w środę.. to przyjdę się pokazać, ale szaleć nie będę..

Opublikowano

bo nie kazy bedzie miał piatek wolny :naughty: ale co jak co narazie jest nas 3 :polew: :polew: :polew: bo reszta na nas chyba w :dziura:

Opublikowano

ich troje, tzn nas troje :decayed:

Opublikowano

hmmm.. ma to swoje plusy.. zawsze można zrobić wstępniaka u kogoś na kwadracie a potem iść się dobić na mieście ;)

będzie taniej, ekonomiczniej.. a i pogadać przy tym można :cool1:

a co do czwartku - nie jest tak przecież, że musowo. po prostu w środę nie będę lał pod pełny bak.. czyli będę trącił bezrobociem :gwizdanie:

Opublikowano

dobra trzeba podzwonic po reszcie :naughty:

Opublikowano

ja odpadam niestety - w czwartek wyjeżdżam w góry :naughty: ale jakby co to udanej zabawy (choć pewnie i bez tego będzie udana)

Opublikowano

bedziemy spiewac GDZIE JEST ZBYSZEK :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano

bedziemy spiewac GDZIE JEST ZBYSZEK :naughty::decayed::tongue4:

nie ma Zbyszka kieliszka :drunk:

wypił bronka i rozbolała go kiszka... :decayed:

wyjechał w góry,

łatać w kiszce dziury :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano

witam ludki! u mnie niestety wszystko się namieszało.. za co serdecznie przepraszam.. i nie jestem w stanie określić czy będę czy nie - ustawiajcie się sami a ja po prostu jak będzie taka możliwość to dojde.. sorka :/

Opublikowano

i ja odpadam :no:

Opublikowano

Za to Karol nas zaprasza do jaworzna :decayed: jedynie 500 km w 1 strone :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________kurwa Adrian znowu zostalismy sami :naughty: c**j odkładamy to an kiedy indziej nie chem zebys miał znowu reke w gipsie :gwizdanie:

btw Karol co tam z fura ?? jezdzi te 2.5 te de i ??

Opublikowano

ale mamy ekipe mietkich pytek :bicz:

w kazdym razie ja i tak zabaluje, bo ostatnio cos mnie ciagnie do % :decayed:

gdzie jest Karol, gdzie jest Karol?? jakie jaworzno? misiu pysiu kolorowy, zderzak, pliiisss

Opublikowano

Ja nic o % nie mowie bo Paweł se pomyśli ze jestem jakiś alkoholik :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Ludzie !!! nie ma ciśnienia na spota piwnego,

te kilka dni wolnych to wspaniała okazja na rodzinny wypadzik,

bezrodzinni też wiedzą o co kaman :wink4:

na wspólne przetaktowanie znajdziemy czas :kox:, z dwutygodniowym wyprzedzeniem na termin, nieprawdaż?

A teraz nie zawracajcie głowy i dajcie spożyć siedemnastego bronka :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

Ludzie !!! nie ma ciśnienia na spota piwnego,

te kilka dni wolnych to wspaniała okazja na rodzinny wypadzik,

czyli najebka z ziomkami przeciez to jak rodzina :decayed::naughty::polew:

nie no jutro chyba odbiore fure to :gwizdanie: :naughty: jakies sparingi trzeba na miescie uskutecznic :)

juz sie nie moge doczekac :naughty: :naughty: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Karol jak auto ??

Opublikowano

załeq!! to zajedz jutro po mnie jak fure bedziesz mial:D

Opublikowano

nie wiem o ktorej bede miał a na 19 musze byc w zalesiu w jakims spa koło barczewa :confused4:

Dzieki Pawełku za ogarniecie fury :naughty: teraz idzie jak zła :wink4:

aaa mam wszystkie zielone READINESS-y (kody gotowości ) :drunk: :drunk: :drunk::banan: :banan:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.