Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem, mi tam bosche pasowały!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol auto juz zyje ??:):naughty:

Opublikowano

siemka

Opublikowano

siema :) Grzesiu chcesz polatac w sobote wieczorkiem ?? :naughty:

Opublikowano

siema :) Grzesiu chcesz polatac w sobote wieczorkiem ?? :naughty:

eee myślałem raczej o piwku w sobotę :gwizdanie:

Opublikowano

siema!

w sobote to ja bede latal, nawalony jak messerschmitt :decayed:

a typ od s4b6 to kumpel mohego kumpla,ale zeby jakies sciganko urzadzic to ja sie organizacji nie podejmuje

Opublikowano

daj jakies namiary na tego od s4b6 :naughty: bo chemy poriownac z s4b5 :tongue4:

jakie tam sciganko daj namiary :) szybka akcja bedzie :wink4: a

le dostane po pupie az zachuczy :wink4: ale czego sie nie robi dla funu i adrenaliny :evil: :evil:

Opublikowano

fura już lata :good:

dzięki za troskę

w sobotę na bronka ja się nie pisze, za dużo roboty przy coupe Q :naughty:

Opublikowano

ja to jak pogoda pozwoli to bede latał po warszawskiej :naughty:

Opublikowano

nie wiem, mi tam bosche pasowały!

Bo pewnie od polifta do polifta pasuja p&p, ale od przedlifta z lampy bez soczewki sa zapewne inne i dlatego nie pasuja.

mniejsza o to, juz kupione i pasuja :)

Opublikowano

siema :) Grzesiu chcesz polatac w sobote wieczorkiem ?? :naughty:

eee myślałem raczej o piwku w sobotę :gwizdanie:

słuchajcie, miało być z dwutygodniowym wyprzedzeniem, ale życie jest życiem... :gwizdanie: :decayed:

Mnie pasuje w sobotę o godz. 20-tej spotkanie na piwku w np. :mysli: Poprostu :naughty:

jak patrzę w kalendarz, to następny week z powodu Andrzejek odpada, za następny dla mnie także ( Barbórka), a potem już świeta... :kox:

to co???

kto wpada na spota piwnego w tę sobote na godz. 20-tą do Poprostu ???

deklarujcie się -jutro zamawiam stoliczkunakryjsię :beer1: :drunk: :oklaski:

P.S.

Maxym weź te lampy na spota piwnego, my będziemy trinkować - ty będziesz rezał... w kącie :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja raczej odpadam bo na 23 jak bedzie sucho bede latał jak bura suka po warszawskiej :polew::dance: :dance:

znaczy sie bede dostawał baty bo z s4, cupra R i type R nie mam zbytnich szans :no::polew: :polew:

Opublikowano

P.S.

Maxym weź te lampy na spota piwnego, my będziemy trinkować - ty będziesz rezał... w kącie :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Do piatku musze juz miec zalozone bo w piatek wieczorem do wawy jade i chcialbym je sobie przetestowac :)

szkoda ze pogoda nie pozwala na zabawe z tym na swiezym powietrzu a pod dachem nie mam gdzie :(

ale cos mi sie wydaje ze pojawie sie na tym sobotnim piwku :)

A inna sprawa taka, moze ktos sie orientuje, czy lozysko do przedniego kola moze miec dwie inne srednice wew. jak na ponizszym obrazku ?

lozysko.jpg

Opublikowano

ja z ta sobota niestety tez odpadam, ale moze piatek?

Opublikowano

he

Ja i Monia możemy być :)

Opublikowano

he

Ja i Monia możemy być :)

Świetnie, zatem na sobotę mamy już:

- taktuś

- Maxym

- Czaja z Moniką

- Zaleczeq

who next?

Opublikowano

kto jeszcze???????????? :cool1:

Opublikowano

szkoda ze pogoda nie pozwala na zabawe z tym na swiezym powietrzu a pod dachem nie mam gdzie :(

A inna sprawa taka, moze ktos sie orientuje, czy lozysko do przedniego kola moze miec dwie inne srednice wew. jak na ponizszym obrazku ?

lozysko.jpg

jak ci się śpieszy z rezańskiem, to możesz wpaść do mnie do garażul :decayed:

z tym łożyskiem, to łożysko przednie toczne może mieć jednostronne sfazowanie, stąd dwie średnice, ale mogę się mylić,

jednak jak będziesz miał numer ori to powinieneś dobrze kupić

o_ysko.jpg

Opublikowano

szkoda ze pogoda nie pozwala na zabawe z tym na swiezym powietrzu a pod dachem nie mam gdzie :(

A inna sprawa taka, moze ktos sie orientuje, czy lozysko do przedniego kola moze miec dwie inne srednice wew. jak na ponizszym obrazku ?

lozysko.jpg

jak ci się śpieszy z rezańskiem, to możesz wpaść do mnie do garażul :decayed:

z tym łożyskiem, to łożysko przednie toczne może mieć jednostronne sfazowanie, stąd dwie średnice, ale mogę się mylić,

jednak jak będziesz miał numer ori to powinieneś dobrze kupić

o_ysko.jpg

łożysko już kupiłem OPTIMAL-a, i wydaje mi sie ze wczesniejsze lozyska ktore kupowalem, mialy jednakowa srednice,

ale popatrzylem w necie po ori numerze i pojawiaja sie lozyska wlasnie z dwoma srednicami,

a forumowy mechanik Pawel powiedzial ze sie z takim lozyskiem w a4 nie spotkal, wiec zglupialem :P

jutro jestem umowiony na wymiane i sie wszystko okaze :) najwyzej bede latal i szukal innego :P

co do montazu lamp, nie wiem kiedy znajde na to czas :P jutro wymiana lozyska a pozniej kino z dziewczyna,

a pojutrze praca pewnie do 15 a na 21 musze byc juz w warszawie ;(

Opublikowano

kto jeszcze???????????? :cool1:

głupie pytania zadajaesz wiadomo kto :naughty: :naughty: pytanie za 100 pkt[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:57_________________________________________________Mnie tam nie moze zabraknac :):good::dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________no i moze nasz człowiek legenda moze wpadnie z małżonką :):good:

ma ktos nr fo mayhema bo on te lubi wypic i prosic go nie trzeba na browarek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.