Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no coz.. gupia sprawa.. mam wszystkie spodnie w praniu :blink:

ale do Zalacznika z checia podskocze w jakims dresiku by szydzic z jego przegranej :) jak sie ustawileś? daj znac :)

ja Ci poszydze z kolegi :punish: ale ze scignaka nici bo pogoda nizbyt trakcji bedzie brak :(

a co do mojej przegranej no to wiesz raz sie wygrywa , raz przegrywa takie zycie :good: ale liczy sie fun :evil: :evil:

ale raczej przy S4, cuprze R, typeR, to nie mam czego szuakc :embarrassed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to lypa.. ale spoczko - rozumim. no nic.. a co do przegrywania, to sie wie. sam bym tez sie sprobowal - liczy sie fun i pozniejsze flachy ktore zwyciezca stawia.. a nie samo wygrywanie ;) ;)

Opublikowano

hejka

to kto się dziś zjawi? :)

Opublikowano

Ty Monika, Marek, Maxym i moze Adrian :) aaa i moze gruby wpadnie tak o 23 :przebiegly:

Opublikowano

Ja to raczej sobie dzisiaj daruje, pogoda do d*py, niewyspany jestem po 2 wyjazdach do warszawy wczoraj w nocy i dzis z rańca, w ogole nieprzytomny jestem, ale moze sie cos zmieni do 20 :P

Opublikowano
:bla::rant:
Opublikowano

ja jednak bede :) cieszycie sie ?? :mysli:

Opublikowano

:no::wallbash: :wallbash:

:polew::tongue4:

Opublikowano

coś lipa z tym browarkiem dzisiejszym :>

zdeklarowani się wykruszają, TAK SIĘ NIE ROBI :bicz:

miłej zabawy dla obecnych :drunk:

Opublikowano

ok

my dojdziemy max do 21

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:08_________________________________________________

ja jednak bede :) cieszycie sie ?? :mysli:

:D :D :D :D :D :D :banan2::buhaha: :buhaha: :buhaha::lol1: :lol1:

Opublikowano

ja tez bede tak ok 21 :) bo ze streetu lipa w połowie 3ki dopiero trakcje łąpie :(

Opublikowano

miłej zabawy "pijaki" :naughty: i Panie :wink4:

Opublikowano

zdeklarowani się wykruszają, TAK SIĘ NIE ROBI :bicz:

Ja sie deklarowalem na 50% bo wiedzialem ze weekend bede mial ciezki, ale ktos mnie dodal do listy jako pewniaka ;P

Jade do MediaM. zobaczyc czy maja kostki pasujace do nowych lamp, moze jutro na spota bede juz mial nowe zalozone ;P

Opublikowano

A mu już PO, było jak zwykle z z dopięciem, po sprzedaniu i bez przedawnienia :polew: :polew: :polew::good:

(aż dziw, ze mogę pisać) :decayed::good:

Opublikowano

Wierzę, że na spot dotrzecie :kox:

Opublikowano

Wierzę, że na spot dotrzecie :kox:

koorva, dopiero wstałem, nie dojadę dziś na Ruś :confused4:

Opublikowano

co tam? :wink4:

Opublikowano

dobrze :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie bać się bo za miesiąc na prawko i będę siał postrach po OLN :decayed::naughty:

Opublikowano

wow... jak dobrze pojdzie to z Toba bede zdawal ;) ;) :wallbash:

aaa.. cos slyszalem dzis, ze u nas w maju jest robiony ogolno polski zlot audi? ktos cos moze przekleic? 1-3 maj, 300 zl od osoby.. ktos cos wie..? zapisuje sie? i takie tam..? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.