Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elbląg widać, że żyje :> Jeszcze 9 dni i spot w O-nie... xd

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze miesiąc i :drunk:

Opublikowano

Widzę, że tylko jedno w głowie... :naughty: Piątek wieczór, a ja siedzę przed kompem i czytam forum.. :kwasny:

Opublikowano

nie jesteś sam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

przyłączam się do was z :drinks: w ręku :>

Opublikowano

heh ja o :drunk: w domu to se mogę pomarzyć... no chyba, że rodzice wybędą :decayed::naughty: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

heh ja o :drunk: w domu to se mogę pomarzyć... no chyba, że rodzice wybędą :decayed::naughty: :gwizdanie: :tongue4:

już dużo nie brakuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh ja o :drunk: w domu to se mogę pomarzyć... no chyba, że rodzice wybędą :decayed::naughty: :gwizdanie: :tongue4:

mamisynek :tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

daj chłopakowi spokój :kox:

Opublikowano

Hehe dopiero tydzień temu świętowałem te 16 urodziny :drunk:. Więc jeszcze bite dwa lata :thumbdown: Ostatnio się mnie mój tata pytał czy ludzie na forum wiedzą, że z takim dzieckiem piszą :tongue4:.

Opublikowano

Bądź twardy nie miętki :naughty:

Opublikowano

Bądź twardy nie miętki :naughty:

Staram sie staram :tongue4: :>

Opublikowano

i co tam :decayed:

Opublikowano

Zamierzam wymienic glosniki z przodu, bo pekla mi w oryginalnym membrana. ma ktos moze doswiadczenia zwiazane z glosnikami 130mm? Szukam czegos do 200zl, pierscienie mam juz kupione. Dokladnie temat opisalem tu http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/all_b5_glosniki_przod_13cm_max_200zl-t72896.0.html;msg807637 bylbym wdzieczny, jesli ktos bedzie w stanie pomoc.

Opublikowano

Zamierzam wymienic glosniki z przodu, bo pekla mi w oryginalnym membrana. ma ktos moze doswiadczenia zwiazane z glosnikami 130mm? Szukam czegos do 200zl, pierscienie mam juz kupione. Dokladnie temat opisalem tu http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/all_b5_glosniki_przod_13cm_max_200zl-t72896.0.html;msg807637 bylbym wdzieczny, jesli ktos bedzie w stanie pomoc.

jesli moge Ci doradzić to kup zestaw woofery z tweeterami i zwrotnicą bo bez sensu jest założyć nowy głośnik do starego gwizdka :thumbdown:

ta marka jest bardzo dobra i ja bym szukał zestawu tej marki nawet używanego sprzętu :kox:

do tego pomyśl o wygłuszeniu drzwi bo to poprawi jakość dżwięku i to znacząco a poza tym od tego powinno się zacząć

pozdro :hi:

Opublikowano

bedzie pasować :good:a o gwizdek się nie martw bo zdejmiesz z niego kołnierz a jak będzie trzeba to i koszyk chroniący membrane bo w boczku masz przecież osłonę

Opublikowano

To jestes kolejna osoba, ktora mowi, ze warto ten zestaw wziac. Zobacze co jeszcze inni powiedza, ale poki co jestem nastawiony na ten ostatni,ktory podalem.

Mam nadzieje, ze przy Delcie bedzie to dobrze gralo :)

Opublikowano
  • Autor

co niektórzy na spociku poczuli jak mi sie przypalily hamulce :cool1: zblokował tłoczek, no to na następny dzień odstawiłem auto do mechanika i w ten sposób pozbyłem się 1500pln :shocked: tarcza w kole w którym zblokował tłoczek była aż fioletowa :confused4: pozostałe tarcze też nie były w najlepszym stanie więc nastąpiła wymianka wszystkich czterech tarcz + zacisk, potem łożysko, koło ABS_u, klocki itp.

jeszcze tylko zrobię zawias i wymienię amorki i będzie malyna :>

Opublikowano

co niektórzy na spociku poczuli jak mi sie przypalily hamulce :cool1: zblokował tłoczek, no to na następny dzień odstawiłem auto do mechanika i w ten sposób pozbyłem się 1500pln :shocked: tarcza w kole w którym zblokował tłoczek była aż fioletowa :confused4: pozostałe tarcze też nie były w najlepszym stanie więc nastąpiła wymianka wszystkich czterech tarcz + zacisk, potem łożysko, koło ABS_u, klocki itp.

jeszcze tylko zrobię zawias i wymienię amorki i będzie malyna :>

to sie wykosztowałeś Skrzypek :kox: ale furka hamuje jak zła pewnie co?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.