Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Elbląg widać, że żyje :> Jeszcze 9 dni i spot w O-nie... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że tylko jedno w głowie... :naughty: Piątek wieczór, a ja siedzę przed kompem i czytam forum.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja o :drunk: w domu to se mogę pomarzyć... no chyba, że rodzice wybędą :decayed::naughty: :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja o :drunk: w domu to se mogę pomarzyć... no chyba, że rodzice wybędą :decayed::naughty: :gwizdanie: :tongue4:

już dużo nie brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja o :drunk: w domu to se mogę pomarzyć... no chyba, że rodzice wybędą :decayed::naughty: :gwizdanie: :tongue4:

mamisynek :tongue4: :tongue4: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dopiero tydzień temu świętowałem te 16 urodziny :drunk:. Więc jeszcze bite dwa lata :thumbdown: Ostatnio się mnie mój tata pytał czy ludzie na forum wiedzą, że z takim dzieckiem piszą :tongue4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź twardy nie miętki :naughty:

Staram sie staram :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wymienic glosniki z przodu, bo pekla mi w oryginalnym membrana. ma ktos moze doswiadczenia zwiazane z glosnikami 130mm? Szukam czegos do 200zl, pierscienie mam juz kupione. Dokladnie temat opisalem tu http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/all_b5_glosniki_przod_13cm_max_200zl-t72896.0.html;msg807637 bylbym wdzieczny, jesli ktos bedzie w stanie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wymienic glosniki z przodu, bo pekla mi w oryginalnym membrana. ma ktos moze doswiadczenia zwiazane z glosnikami 130mm? Szukam czegos do 200zl, pierscienie mam juz kupione. Dokladnie temat opisalem tu http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/all_b5_glosniki_przod_13cm_max_200zl-t72896.0.html;msg807637 bylbym wdzieczny, jesli ktos bedzie w stanie pomoc.

jesli moge Ci doradzić to kup zestaw woofery z tweeterami i zwrotnicą bo bez sensu jest założyć nowy głośnik do starego gwizdka :thumbdown:

ta marka jest bardzo dobra i ja bym szukał zestawu tej marki nawet używanego sprzętu :kox:

do tego pomyśl o wygłuszeniu drzwi bo to poprawi jakość dżwięku i to znacząco a poza tym od tego powinno się zacząć

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestes kolejna osoba, ktora mowi, ze warto ten zestaw wziac. Zobacze co jeszcze inni powiedza, ale poki co jestem nastawiony na ten ostatni,ktory podalem.

Mam nadzieje, ze przy Delcie bedzie to dobrze gralo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co niektórzy na spociku poczuli jak mi sie przypalily hamulce :cool1: zblokował tłoczek, no to na następny dzień odstawiłem auto do mechanika i w ten sposób pozbyłem się 1500pln :shocked: tarcza w kole w którym zblokował tłoczek była aż fioletowa :confused4: pozostałe tarcze też nie były w najlepszym stanie więc nastąpiła wymianka wszystkich czterech tarcz + zacisk, potem łożysko, koło ABS_u, klocki itp.

jeszcze tylko zrobię zawias i wymienię amorki i będzie malyna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co niektórzy na spociku poczuli jak mi sie przypalily hamulce :cool1: zblokował tłoczek, no to na następny dzień odstawiłem auto do mechanika i w ten sposób pozbyłem się 1500pln :shocked: tarcza w kole w którym zblokował tłoczek była aż fioletowa :confused4: pozostałe tarcze też nie były w najlepszym stanie więc nastąpiła wymianka wszystkich czterech tarcz + zacisk, potem łożysko, koło ABS_u, klocki itp.

jeszcze tylko zrobię zawias i wymienię amorki i będzie malyna :>

to sie wykosztowałeś Skrzypek :kox: ale furka hamuje jak zła pewnie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...