Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.Zbyszku dobrze mówiłeś wyciek z przewodu spryskiwacza zalewał instalacje rurki połączone podłoga w miarę wysuszona i zobaczymy jak bedzie dalej. :hi: :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

witam.Zbyszku dobrze mówiłeś wyciek z przewodu spryskiwacza zalewał instalacje rurki połączone podłoga w miarę wysuszona i zobaczymy jak bedzie dalej. :hi: :>

humorek widze sie poprawił :> :polew:

Opublikowano

:> :> :polew: się okaże . :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:> :> :polew: się okaże . :gwizdanie:

mam nadzieje że na następnym spocie juz nie będziesz się tak stresował :>

no to kilka moich, spotowych:) http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot17052009#

Opublikowano

No i aby skończyły się Twoje problemy z tą nową Audiczką :)

Opublikowano

witam.Zbyszku dobrze mówiłeś wyciek z przewodu spryskiwacza zalewał instalacje rurki połączone podłoga w miarę wysuszona i zobaczymy jak bedzie dalej. :hi: :>

i oby to była przyczyna. W każdym bądź razie gdyby nie to było, to przynajmniej spryskiwacz będzie ci działał ;)

Opublikowano

witam.Zbyszku dobrze mówiłeś wyciek z przewodu spryskiwacza zalewał instalacje rurki połączone podłoga w miarę wysuszona i zobaczymy jak bedzie dalej. :hi: :>

i oby to była przyczyna. W każdym bądź razie gdyby nie to było, to przynajmniej spryskiwacz będzie ci działał ;)

a tryska jak szalony :polew:
Opublikowano

czy bedzie ktos jutro na parkingu rus?

Opublikowano
:polew: nie jutro raczej nie, :kox:
Opublikowano

czy bedzie ktos jutro na parkingu rus?

Spotykamy się co dwa tygodnie, tak żeby nasze gęby się nie opatrzyły :wink4:

akurat jutrzejsza niedziela to wolna luka,

zapraszam na 31 maja :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Ooo ktoś z nidzicy... :) Jakby zebrać zarejestrowanych na forum z NNI to sie ładna grupka zbierze...

Opublikowano

witam panowie szukam kogos z okolic zeby zrobil mi logi autko przestalo ciagnac brak mocy nie moge byc na zlocie 31 moze ktos ma czas w tygodniu byl bym wdzieczny dostosuje sie prosze o kontakt 793015784

Opublikowano

Cześć. Ja muszę się pochwalić, że właśnie wróciłem ze spotu VW-Passat.pl, który odbył się pod Realem. Znalazłem się tam całkiem przypadkowo, ale muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony :good:

Opublikowano

witam panowie szukam kogos z okolic zeby zrobil mi logi autko przestalo ciagnac brak mocy nie moge byc na zlocie 31 moze ktos ma czas w tygodniu byl bym wdzieczny dostosuje sie prosze o kontakt 793015784

W tygodniu praktycznie w każdy dzień mi pasuje, tak po godz. 18-tej,

przyjedź, to zrobimy zestaw logów :good:

Opublikowano

Cześć. Ja muszę się pochwalić, że właśnie wróciłem ze spotu VW-Passat.pl, który odbył się pod Realem. Znalazłem się tam całkiem przypadkowo, ale muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony :good:

to ja też się pochwalę że byłem tam kiedyś no i oczywiście też to była kwestja przypadku.

Opublikowano

Panowie jedzie ktoś od nas na ten Północny ? :)

Opublikowano

witam. no ja z moją Moniką niestety nie. :hi:

Opublikowano

witam. no ja z moją Moniką niestety nie. :hi:

do sierpnia kupa czasu jeszcze zmienisz zdanie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.