Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maxym83 widziałem dziś Twoje OOOO jak pod blokiem stało obok czerwonej Ibizy :tongue4:

No ibiza też moja, no ale jak było widać komuś sie spodobała i w nią wjechał pod blokiem :)

gdyby ktoś miał czerwony prawy błotnik, przedni zderzak i pas przedni to jestem zainteresowany kupnem :) oczywiście do Ibizy 98

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i ja :decayed: co tam:D

Opublikowano

Maxym83 widziałem dziś Twoje OOOO jak pod blokiem stało obok czerwonej Ibizy :tongue4:

No ibiza też moja, no ale jak było widać komuś sie spodobała i w nią wjechał pod blokiem :)

gdyby ktoś miał czerwony prawy błotnik, przedni zderzak i pas przedni to jestem zainteresowany kupnem :) oczywiście do Ibizy 98

Heh nom troche przetrącona :tongue4:

Gdyby nie ta Twoja naklejka AKP to pewnie nie poznałbym tej A4 :decayed:

Opublikowano

taktuś się zawsze ociąga ze zmianą dat :P

I może lepiej podac linka z dojazdem na zumi, wiecej widac przez satelite a i adres krótszy :)

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=20.480156&ys=53.778404&xk=20.451056&yk=53.735092&v=true&utf=1

Opublikowano

Maxym83 a jak termostat???? :)

Opublikowano

Ja to mam nadzieję, że już niedługo na Olsztyńskich to nam się trochę zaróżowi :naughty:

Opublikowano

Ja to mam nadzieję, że już niedługo na Olsztyńskich to nam się trochę zaróżowi :naughty:

na razie w tym temacie cisza :wallbash:

Opublikowano

Maxym83 a jak termostat???? :)

A widzisz, zmieniłem i dalej lipa, czyli pewnie jak mówiłeś, nieszczęsny czujnik, czasem wskakuje na 90, a przewaznie pokazuje 30 :P na starym na klimie pokazywalo ok 84, a na nowym 91, wiec pewnie troche lepiej dziala, ale i tak stawiam teraz na czujnik. Da sie go zbadac vagiem?

Opublikowano

A jakie w ogóle kryteria musi klubowicz spełniać ? (Po za tymi 100 postami w technicznym)

Opublikowano

Maxym83 a jak termostat???? :)

A widzisz, zmieniłem i dalej lipa, czyli pewnie jak mówiłeś, nieszczęsny czujnik, czasem wskakuje na 90, a przewaznie pokazuje 30 :P na starym na klimie pokazywalo ok 84, a na nowym 91, wiec pewnie troche lepiej dziala, ale i tak stawiam teraz na czujnik. Da sie go zbadac vagiem?

da rade podjedz jutro do mnie to obadamy

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 21:56_________________________________________________

A jakie w ogóle kryteria musi klubowicz spełniać ? (Po za tymi 100 postami w technicznym)

A jakie w ogóle kryteria musi klubowicz spełniać ? (Po za tymi 100 postami w technicznym)

jest to w regulaminie możesz poczytać :> :> :> :> :> :> a wam etka działa???

Opublikowano

Okej zaraz sobie poszukam :tongue4: A co do etki... to powiem szczerze ze nie instalowałem nawet jeszcze... :gwizdanie: Czekam aż będę miał lapka swojego.

Opublikowano

Okej zaraz sobie poszukam :tongue4: A co do etki... to powiem szczerze ze nie instalowałem nawet jeszcze... :gwizdanie: Czekam aż będę miał lapka swojego.

to jeszcze nie masz tyle czasu????? :wallbash:

Opublikowano

Maxym83 a jak termostat???? :)

Da sie go zbadac vagiem?

da rade podjedz jutro do mnie to obadamy

A o której Ci pasuje i gdzie? wyślij mi swój numer kom na pw.

Opublikowano

Okej zaraz sobie poszukam :tongue4: A co do etki... to powiem szczerze ze nie instalowałem nawet jeszcze... :gwizdanie: Czekam aż będę miał lapka swojego.

to jeszcze nie masz tyle czasu????? :wallbash:

Nie no jakbym chciał to bym zainstalował ale jakoś sie zebrać w sobie nie mogę, zawsze coś innego jest do zrobienia... A to iść na dwór a to pojechać do O-na :tongue4:

Dobra to czas zacząć pisać w technicznym. Na 18 zrobię sobie prezent i zostane klubowiczem :naughty::decayed:

Opublikowano

na

Okej zaraz sobie poszukam :tongue4: A co do etki... to powiem szczerze ze nie instalowałem nawet jeszcze... :gwizdanie: Czekam aż będę miał lapka swojego.

na 18hehheheheh :polew: postaraj się szybciej

to jeszcze nie masz tyle czasu????? :wallbash:

Nie no jakbym chciał to bym zainstalował ale jakoś sie zebrać w sobie nie mogę, zawsze coś innego jest do zrobienia... A to iść na dwór a to pojechać do O-na :tongue4:

Dobra to czas zacząć pisać w technicznym. Na 18 zrobię sobie prezent i zostane klubowiczem :naughty::decayed:

Opublikowano

Oj Grzesiu widzę problemy masz z tym cytowaniem :tongue4: Heh nie no przez ponad dwa lata zbierałem swoją wiedzę, wysiedziałem na forum już 24dni i 8h. Więc przez półtora roku trzeba będzie to wykorzystać :) Hmm a tak w ogóle ciekawe jakby wyglądała sprawa z tym że mam 16 lat a bym chciał na klubowicza <mysli>

Opublikowano

Oj Grzesiu widzę problemy masz z tym cytowaniem :tongue4: Heh nie no przez ponad dwa lata zbierałem swoją wiedzę, wysiedziałem na forum już 24dni i 8h. Więc przez półtora roku trzeba będzie to wykorzystać :) Hmm a tak w ogóle ciekawe jakby wyglądała sprawa z tym że mam 16 lat a bym chciał na klubowicza <mysli>

regulamin tego chyba nie zabrania??? a tak problem mam. :polew:

Opublikowano

No w sumie to się nic takiego nie doczytałem :) Ale kurde zanim ja bym dobił w tym technicznym do 100 to nie wiem czy ten klub by jeszcze istniał :shocked:

Opublikowano

A jakie są korzyści z bycia klubowiczem? oprócz tego że jest się klubowiczem? :)

Opublikowano

Hmm chyba jakiś szczególnych plusów nie ma :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.