Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba tylko dla zapaleńców, mi z powodzeniem wystarcza status nowicjusza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie są korzyści z bycia klubowiczem? oprócz tego że jest się klubowiczem? :)

np: A4 Assistance no i oczywiście satysfakcja + zapewne dostęp do większej ilości informacji na forum :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są korzyści z bycia klubowiczem? oprócz tego że jest się klubowiczem? :)

Korzyści są takie, że wciąż stawiasz browara dla vipa :decayed:

Nasz region zasługuje na to , aby było tu co najmniej trzech klubowiczów.

Było by Nas widać na mapie :kox:

Kto się wybiera na ogólnopolski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Zginely-trzy-osoby--Audi-rozbilo-sie-na-drzewie--,73239

czytał ktoś, mam nadzieję, że nikt od nas. A tak nawiasem mówiąc to trzeba ładnie zapinać aby auto tak się zmieliło :wallbash:

Szok, drzewa wciąż wygrywają z ludźmi... :shocked:

Siemka Kwiatko, dawno Cię tu nie było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Zginely-trzy-osoby--Audi-rozbilo-sie-na-drzewie--,73239

czytał ktoś, mam nadzieję, że nikt od nas. A tak nawiasem mówiąc to trzeba ładnie zapinać aby auto tak się zmieliło :wallbash:

masakra :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy taki czujnik temperatury jest naprawdę oryginalny? cena zachęcająca :)http://www.allegro.pl/item653028779_czujnik_temperatury_audi_a4_vw_passatb5_oryginal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy taki czujnik temperatury jest naprawdę oryginalny? cena zachęcająca :)http://www.allegro.pl/item653028779_czujnik_temperatury_audi_a4_vw_passatb5_oryginal.html

wygląda solidnie, ja gdybym potrzebował wymienić to bym brał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 5 Porządek i bezpieczeństwo ruchu na drogach

(...)

Art. 39.

(...)

3. W pojeździe samochodowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa dziecko w wieku do 12 lat, nie przekraczające 150 cm wzrostu, przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci, odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym.

4. Przepis ust. 3 nie dotyczy przewozu dziecka taksówką osobową, pojazdem pogotowia ratunkowego lub Policji.

(...)

Art. 45.

2. Kierującemu pojazdem zabrania się:

(...)

4. przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera;

5. przewożenia, poza specjalnym fotelikiem ochronnym, dziecka w wieku do 12 lat na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego;

koledzy mam dylemat :gwizdanie:

chce przewozić synka na przednim siedzeniu w foteliku, przodem do kierunku jazdy. Slyszałem już kilka różnych sprzecznych opinie na ten temat. Powyżej cytuję kodeks drogowy obejmujący ten temat (tylko tyle w kodeksie jest napisane :shocked:). Powiedzcie mi jak wy byście zinterpretowali zapis kodeksu? Czy muszę wyłączyć jaśka czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: witam panowie.skrzypek ja mysle ze nie trzeba ale sam nie wiem?? :mysli:a ten audi rozbity szok ;( :shocked: :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaja, moze bym teraz podskoczyl do Ciebie? jest prawie pewne ze to wina czujnika, ale moze lepiej sie upewnic, a moze cos jeszcze wyskoczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaja, moze bym teraz podskoczyl do Ciebie? jest prawie pewne ze to wina czujnika, ale moze lepiej sie upewnic, a moze cos jeszcze wyskoczy :P

teraz nie mam jak . :) muszę wyjechać będę ok 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, no dobra, nie wiem czy pozniej bede mogl podjechac, ale jakby co to jestesmy w kontakcie.

a wlasnie, jaki kabelek vag polecacie pod usb? najlepiej jakis tani z mozliwosciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 5 Porządek i bezpieczeństwo ruchu na drogach

(...)

Art. 39.

(...)

3. W pojeździe samochodowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa dziecko w wieku do 12 lat, nie przekraczające 150 cm wzrostu, przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci, odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym.

4. Przepis ust. 3 nie dotyczy przewozu dziecka taksówką osobową, pojazdem pogotowia ratunkowego lub Policji.

(...)

Art. 45.

2. Kierującemu pojazdem zabrania się:

(...)

4. przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera;

5. przewożenia, poza specjalnym fotelikiem ochronnym, dziecka w wieku do 12 lat na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego;

koledzy mam dylemat :gwizdanie:

chce przewozić synka na przednim siedzeniu w foteliku, przodem do kierunku jazdy. Slyszałem już kilka różnych sprzecznych opinie na ten temat. Powyżej cytuję kodeks drogowy obejmujący ten temat (tylko tyle w kodeksie jest napisane :shocked:). Powiedzcie mi jak wy byście zinterpretowali zapis kodeksu? Czy muszę wyłączyć jaśka czy nie?

Sorry, przodem do kierunku jazdy - teraz doczytałem :wink4:

na logikę : nie trzeba wyłączać poduchy,

przepis to przepis, tyłem do kierunku jazdy - trzeba wyłączyć,

przodem do kierunku jazdy - nie trzeba wyłączyć,

i nie sugeruj się wiekiem dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ale on chce przewozić przodem?do kierunku jazdy.A i mam fajną wiadomość po głosowaniu zarządu Klubu zostałem KLUBOWICZEM :rolleyes::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ale on chce przewozić przodem?do kierunku jazdy.A i mam fajną wiadomość po głosowaniu zarządu Klubu zostałem KLUBOWICZEM :rolleyes::kox:

tak, teraz doczytałem o pozycji do kierunku jazdy.

Michał nie musisz wyłączać poduchy.

Grzesiek moje gratulejszyn :hi: :hi: :hi:

Kiedyś ja byłem klubowiczem jedynym w mieście :decayed:

ale zrobili mi na złość i zmienili kolor,

potem długo nie było nikogo, aż tu nagle...

Olsztyn rośnie w siłę... tak trzymać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ale on chce przewozić przodem?do kierunku jazdy.A i mam fajną wiadomość po głosowaniu zarządu Klubu zostałem KLUBOWICZEM :rolleyes::kox:

stary WIELKIE GRATULACJE!!!! :kox: :kox: :kox:

a kiedy zmienią ci kolorek??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...