Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemacie chłopaki :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________Michał jak maleństwo i żona :cool1:

dzięki bardzo :good: córeczka rośnie jak na drożdżach synek zresztą podobnie :> a żona jest cudowna, wspaniała, piękna po prostu żyleta :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemacie chłopaki :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________Michał jak maleństwo i żona :cool1:

dzięki bardzo :good: córeczka rośnie jak na drożdżach synek zresztą podobnie :> a żona jest cudowna, wspaniała, piękna po prostu żyleta :naughty:

Czyta ci forum ,że tak słodzisz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Siemacie chłopaki :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________Michał jak maleństwo i żona :cool1:

dzięki bardzo :good: córeczka rośnie jak na drożdżach synek zresztą podobnie :> a żona jest cudowna, wspaniała, piękna po prostu żyleta :naughty:

Czyta ci forum ,że tak słodzisz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kazała mi tak napisać :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

Patrykbor, a moze wybierzesz sie z grupa VSV z Elblaga do Ostrody na spota?

Opublikowano

oj Michał Michał, :) POZDROWIENIA DLA MAŁŻONKI :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oj Michał Michał, :) POZDROWIENIA DLA MAŁŻONKI :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzieki w jej imieniu :>

Opublikowano

"Chłopacy" więc w sobotę o 18-tej w DŻINIE :good: Skrzypek, znajdziemy jakieś lokum - ja też nie jestem z Olsztyna :naughty:

Opublikowano

jakaś lista obecności by się przydała w związku z ta sobotą.... :kox:

Opublikowano

chłopaki a bierzecie jakieś dziewczęta ze sobą? bo mnie dziewczę narzeka że sami faceci będą i nie będzie miała z kim plotkować o_0 mówię o sobocie :) zresztą.. o niedzieli też ;)

no weźcie.. posadzi się je przy stoliku dla dzieci - jak na święta i będzie git :decayed:

Opublikowano

chłopaki a bierzecie jakieś dziewczęta ze sobą? bo mnie dziewczę narzeka że sami faceci będą i nie będzie miała z kim plotkować o_0 mówię o sobocie :) zresztą.. o niedzieli też ;)

no weźcie.. posadzi się je przy stoliku dla dzieci - jak na święta i będzie git :decayed:

no woman...no cry
Opublikowano
:polew: bez kobiet ....................
Opublikowano

no i Grzesiek dostał 3 miejsce za fotkę z tego miesiąca :evil:

Opublikowano

heh, taktuś jak zawsze krótko i rzeczowo :P no ok, w takim razie będzie bez babeczek :cool1:

Opublikowano
  • Autor

heh, taktuś jak zawsze krótko i rzeczowo :P no ok, w takim razie będzie bez babeczek :cool1:

gay party :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no nie

Opublikowano

jak gej party to 4 club na starowie xD

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki, wypowiecie sie w moim watku dot. spotu w Ostrodzie? Sa chetni?

i jak koledzy, zapraszam do mnie :> kto ma ochotę mnie odwiedzić? :kox:

Opublikowano

jak popijemy w sobotę, to ja odpadam :gwizdanie:ale widzę ze nie wiadomo co z tego wyniknie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jak popijemy w sobotę, to ja odpadam :gwizdanie:ale widzę ze nie wiadomo co z tego wyniknie :confused4:

mięczak :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.