Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A bo i jak PAWEŁ ze swoją ,to i ja by razem z moją się zjawił,a ty Zbysiu nie możesz z kobitką? :evil :kox:

chciałbym ale mam za małą córeczkę żeby w domciu ją samą zostawić :rolleyes:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a do Babci>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>. :decayed:

Opublikowano

do jednej około 400 km a do drugiej jakieś 200 dalej, także raczej niezdążę do jutra :naughty:

Opublikowano

rano jedziesz i wracasz na 18 :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________

do jednej około 400 km a do drugiej jakieś 200 dalej, także raczej niezdążę do jutra :naughty:

nie no fakt lipa...............

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano
:wink4: narka do jutra.............
Opublikowano

Wstępnie mogę się dopisać do listy, może się uda wyskoczyć na kilka browarków :-)

Opublikowano

nnnoooo.. kutfa.. wtf?? jak ja juz swoje babeczce powiedzialem grzecznie ze jej nie chcecie to tu nagle sie multum babeczek robi :/ niefajnie chłopaki :P

to wreszcie jak? rozumiem ze bierzemy je?? :naughty:

Opublikowano

może się uda wyskoczyć na kilka browarków :-)

wpadaj śmiało,

może wywalczymy w knajpie rabat klubowy :gwizdanie: :polew:

nnnoooo.. kutfa.. wtf?? jak ja juz swoje babeczce powiedzialem grzecznie ze jej nie chcecie to tu nagle sie multum babeczek robi :/ niefajnie chłopaki :P

to wreszcie jak? rozumiem ze bierzemy je?? :naughty:

oczywiście, dziewczyny będą donosić zapiekanki :kox::decayed:

Moja niestety nie dolata do nas,

Michał dzisiaj gra i małżonka wybiera się...

Opublikowano

heh.. będę musiał popracować nad komunikacja miedzy nami ;P

to będzie mam rozumieć tylko Marzena?

taktuś szkoda że Twej nie będzie.. w ogóle co za Michał? :gwizdanie:

można by zabrać kobiet tyci więcej - niech też coś z tych spotkań maja ;)

mi moja właśnie zarzuciła że nas poroniło - jak zimno to stoimy na parkingu, a jak ciepło i fajnie to do knajpy :/ argument że właśnie odwrotnie - gdy stoimy to zimno a jak idziemy do pubu to ciepło jakoś do niej przemawia.. :wallbash: :wallbash: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to i ja mam zabrać moją MONIKĘ :kox:?

Opublikowano

ja się zjawię. Ewę raczej uda mi się przyciągnąć.. tylko sprawa ze mną wygląda tak, że mogę się spóźnić tyci, wypić mogę tylko jednego browarka (nie dość, że rodziców odwożę to jeszcze potem muszę ich przywieźć :wallbash: ) no i to tak bardzo mniej więcej :disgust:

Czajka w sumie.. czemu nie? niech ma wychodne ;)

Opublikowano

Ja jednak będę sam , Pawła z Marzenką nie będzie z przyczyn osobistych ... :no:

Opublikowano

Jakby coś, to mamy zarezerwowany stolik. Kto będzie pierwszy niech się zgłosi do baru i powie że jest z Audi klubu, to dziewczyny zaprowadzą ;) Taktuś, możesz podesłać na PW swój nr kom, bo Sero ma sprawę i chciałby zadzwonić :) :?:

Opublikowano

Na zdrówko fajansy :kox::evil:

Opublikowano

Na zdrówko fajansy :kox::evil:

:good: :good: :good:

Opublikowano

a co z jutrem ? bedzie wreszcie jakis grill czy cos?

ze mna beda 2 babeczki ... jedna sie moge podzielic jak cos :decayed::kox:

Opublikowano

ale że co? do ostródy lecą na spocik czy po prostu nie chcą? ostatnio było trochę luda mimo wszystko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.